28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

2017

Вівторок, 19 вересня 2017

Заробітна плата по Петрівському району за ІІ квартал 2017 року


Головне управління статистики у Кіровоградській області повідомляє, що середньомісячна номінальна заробітна плата, нарахована одному штатному працівнику Петрівського району по підприємствах, установах, організаціях (юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) за ІІ квартал 2017р. порівняно з відповідним періодом 2016р. зросла на 52,5% і становила 5564 грн, що в 1,7 раза вище рівня мінімальної заробітної плати  (3200 грн).

Рівень заробітної плати по району становив 97,9% середнього рівня по Кіровоградській області.

 

Головне управління статистики у Кіровоградській області

Read more

Понеділок, 28 серпня 2017

День незалежності України


 

24 серпня 2017 року на Петрівщині відзначили 26 річницю Дня незалежності України.

Святкові заходи розпочалися молебнем, який відбувся у Свято-Покровському храмі селища Петрове за участю голови районної ради Тамари Сакари, голови райдержадміністрації Сергія Завалія  та заступника голови райдержадміністрації Тетяни Панети.

Урочистості продовжилися яскравою, багатолюдною Ходою вишиванок.

Read more

Середа, 23 серпня 2017

З Днем незалежності України


 
 
 

Дорогі жителі Петрівського району!

Вітаю Вас з нашим великим національним святом  від себе особисто і від усіх депутатів районної ради.

У цей день ми вшановуємо найвизначніше творіння Українського народу – незалежну й вільну Українську державу. Вшановуємо зусилля мільйонів співвітчизників, завдяки яким 25 років тому ми всі стали свідками здійснення споконвічної мрії сотень поколінь українців – бути вільними та незалежними.

Від душі зичу усім мешканцям  району міцного здоров’я та щастя, добра та миру, достатку та щедрої долі, сили та наснаги. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної України.

 

     З повагою

Голова районної ради                                   Т. Сакар

Read more

День прапора


 

Сьогодні Україна святкує одне з найкращих свят. 23 серпня – День Державного прапора.

На площі біля Петрівської районної ради зібралися на урочисте підняття прапору представники колективів підприємств, установ організацій району, політичних та громадських організацій, делегації сільських та селищних рад, депутати органів місцевого самоврядування.

Read more

П'ятниця, 18 серпня 2017

Відбулася вісімнадцята сесія сьомого скликання


 

18 серпня 2017 року відбулася вісімнадцята сесія сьомого скликання на якій було розглянуто наступні питання:

1. Про  заслуховування інформації начальника Петрівського відділу Олександрійської місцевої  прокуратури  про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського 

порядку та результати діяльності на території Петрівського району за І півріччя 2017 року.

2. Про заслуховування інформації начальника Петрівського відділення поліції Долинського відділу поліції ГУНП  України в Кіровоградській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Петрівського району за І півріччя 2017 року.

Read more

Вівторок, 25 липня 2017

Аналітичний огляд страхових нещасних випадків на виробництві та профзахворювань


Аналітичний огляд страхових нещасних випадків на виробництві та профзахворювань зареєстрованих  у відділенні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Долинському районі (Долинський, Новгородківський, Петрівський райони) за 6 місяців 2017 року

Read more

П'ятниця, 21 липня 2017

Відбулося засідання комісії щодо вшанування кращих працівників району на Дошці пошани

Засідання комісії провели заступник голови районної ради Антоніна Іванова та перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Панета.

На засіданні комісії розглянуто клопотання керівників підприємств, установ та організацій району, сільських голів, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо вшанування на районній Дошці пошани громадян та колективів району.

За результатами розгляду клопотань голові районної державної адміністрації та голові районної ради рекомендовано вшанувати 13 громадян та 11 колективів району.

Відкриття оновленої Дошки пошани планується 24 серпня 2017 року.

Read more

Плановий об'їзд об'єктів в районі, що ремонтуються


Голова районної ради Тамара Сакара, голова райдержадміністрації Сергій Завалій, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета відвідали об'єкти, де наразі ведуться ремонтні роботи, а саме: Новостародубська музична школа, Новостародубська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів, Балахівська загальноосвітня школа І – ІІІ  ступенів, центр дитячо-юнацької творчості, територіальний центр, Петрівська загальноосвітня школа І ступеня, КЗ «Петрівське НВО «ЗШ І – ІІІ ступенів – гімназія», будинок № 32 по вулиці Центральній в смт Петрове, будинок № 1-б по вулиці Кошового в смт Петрове, будівлія офісу районної організації ветеранів України в смт Петрове, музею історії та районний Будинок культури.

Read more

Середа, 19 липня 2017

Переможці конкурсу програми «Майбутнє – спільна справа» отримали грантові сертифікати


 

19 липня 2017 року в сесійному залі Петрівської районної ради презентували свої проекти - переможці конкурсу, в рамках районної програми «Майбутнє – спільна справа», яким було урочисто вручно грантові сертифікати.

В заході взяли участь голова районної ради Тамара Сакара, голова районної державної адміністрації Сергій Завалій, директор департаменту зв’язків з громадськістю та регіонального розвитку м. Кривий Ріг та східних регіонів ПрАТ ЦГЗК Дмитро Мурашко, сільські голови, керівники структурних підрозділів районної ради, РДА, підприємств, установ та організацій.

Read more

П'ятниця, 14 липня 2017

З Днем металурга


 
 

Шановні працівники металургійної галузі!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем металурга.

Металург – дуже важка і небезпечна професія, але без результатів праці металургів не було б ні легкої, ні важкої промисловості, а наше повсякденне життя дуже сильно б відрізнялася від того, що ми зараз маємо!

Почесна і нелегка праця металурга багато в чому визначає економічний потенціал та оборонну міць нашої держави.

У день вашого професійного свята дозвольте від душі подякувати вас, шановні металурги, за щоденну працю, відданість улюбленій справі, вклад в економічний і соціальний розвиток Петрівського району.

Прийміть сердечні побажання міцного здоров'я, благополуччя, нових професійних досягнень!

Щастя і процвітання вам і вашим близьким!

 

 З повагою

Голова районної ради                              Т. Сакара

 

Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2017 (49)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)