28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

Останні документи

Вхід

Увійти  \/ 

Login to your account

2018

П'ятниця, 09 листопада 2018

Відкриття оновленого фельдшерсько-акушерського пункту


  

В липні 2018 року були розпочаті капітальні ремонти в Червонокостянтинівському ФАПі за кошти районного бюджету (370,0 тис.грн) та ПрАТ «ЦГЗК» в рамках Угоди про соціально-економічне партнерство (300,0 тис.грн). В той же період капітальні ремонти розпочалися і в ФАПі села Баштине за кошти районного бюджету (380,0 тис.грн і кошти Червонокостянтинівської сільської ради (71,0 тис.грн). В жовтні 2018 року роботи по обох об’єктах були завершені.

Read more

Делегація Петрівського району для участі в круглому столі


  

06 листопада 2018 року голова Петрівської районної ради Тамара Сакара, перший заступник голови Петрівської райдержадміністрації Тетяна Панета і начальник відділу регіонального розвитку, архітектури і житлово-комунального господарства Петрівської райдержадміністрації Світлана Заєць взяли участь в круглому столі «Сфера управління побутовими відходами – європейський шлях розвитку» та виставці «КомунТех – 2018», які відбулися м.Києві.

Read more

П'ятниця, 26 жовтня 2018

Відбулася двадцять восьма сесія сьомого скликання


  

26 жовтня 2018 року відбулася двадцять восьма сесія сьомого скликання на якій було розглянуто питання:

1. Про надання згоди на безоплатне прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Петрівського району об'єкта державної власності.

 

Результати поіменного голосування

 

Read more

Середа, 24 жовтня 2018

В м. Кропивницький відбулася фахова майстерня за участю Української асоціації районних та обласних рад


  

23 жовтня 2018 року в приміщенні Кіровоградської обласної ради відбулась одноденна фахова майстерня для депутатського корпусу та посадових осіб районного та обласного рівня на теми:

- "законодавче регулювання діяльності комунального некомерційного підприємства у сфері охорони здоров’я";

- "кроки бізнес планування для комунального підприємства у сфері охорони здоров’я з некомерційним характером діяльності".

Read more

Четвер, 27 вересня 2018

Відбулася двадцять сьома сесія сьомого скликання


  

27 вересня 2018 року відбулася двадцять сьома сесія сьомого скликання на якій було розглянуто наступні питання:

1. Про внесення змін та доповнень до бюджетної програми районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік.

2. Про надання дозволу на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення з ДЮСШ «Олімп».

3. Про надання дозволу на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення з Трудовим архівом Петрівського району.

Read more

П'ятниця, 31 серпня 2018

Відбулася двадцять шоста сесія сьомого скликання


  

30 серпня 2018 року відбулася двадцять шоста сесія сьомого скликання на якій було розглянуто наступні питання:

1. Про заслуховування інформації начальника Петрівського відділу Олександрійської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Петрівського району за І півріччя 2018 року.

2. Про заслуховування інформації начальника Петрівського відділення поліції Долинського відділу поліції ГУНП України в Кіровоградській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Петрівського району за І півріччя 2018 року.

Read more

Середа, 29 серпня 2018

На Петрівщині відзначили 27 річницю Дня незалежності України


23 серпня 2018 року на Петрівщині відзначили День Державного Правпора України, 27 річницю Дня незалежності України та оновлення районної Дошки пошани.

Святкові заходи розпочалися молебнем, який відбувся у Свято-Покровському храмі селища Петрове за участю голови районної ради Тамари Сакари, голови райдержадміністрації Сергія Завалія, заступника голови районної ради Антоніни Іванової  та першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Панети.

Read more

П'ятниця, 27 липня 2018

Відбулася двадцять п'ята сесія сьомого скликання


  

27 липня 2018 року відбулася двадцять п'ята сесія сьомого скликання на якій було розглянуто наступні питання:

1.Про внесення змін і доповнень до бюджетної програми районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік.

2. Про внесення змін та доповнень до програми економічного і соціального розвитку Петрівського  району на 2018 рік.

3. Про надання дозволу на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Read more

Понеділок, 09 липня 2018

Випускний у Петрівськом територіальному центрі


 

04 липня 2018 року в Петрівському територіальному центрі відбувся п'ятий випуск слухачів Університету третього віку «На крилах чарівного вальсу».

На заході були присутні голова Петрівської районної ради Тамара Сакара, голова Петрівської районної державної адміністрації Сергій Завалій, перший заступник голови Тетяна Панета, голова Петрівської селищної ради Світлана Тилик, голова Петрівської районної організації ветеранів України Олег Гіюк.

Випускники отримали сертифікати про проходження курсу навчання.

Керівники району привітали їх та вручили подарунки.

Read more

День Національної поліції України


04 липня 2018 року голова Петрівської районної ради Тамара Сакара, голова Петрівської районної державної адміністрації Сергій Завалій та голова Петрівської селищної ради Світлана Тилик привітали працівників поліції із професійним святом та вручилили Почесні грамоти Петрівської районної ради, Почесні грамоти Петрівської районної державної адміністрації, відзнаки Петрівської селищної ради за професіоналізм та забезпечення порядку на території району.

Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2018 (34)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)