РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

ТРИНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ ПЕТРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

22 грудня 2016 року

з/п

Прізвище та ініціали депутата


1

2

3

4

5

6

7

8

9

різне

1

БОЛЬБОТ Ю.І.

В І

Д С

У Т

Н І

Й

В І

Д С

У Т

Н І

Й

2

БУРЛАК Л.Г.

за

за

за

за

за

за

за

н. г.

за


3

ГАЛУГАН К.М.

за

за

за

за

за

за

за

за

за


4

ГРАДАНОВИЧ Ю.В.

за

за

за

за

за

за

за

за

за


5

ДАВИДОВСЬКИЙ А.М.

за

за

за

за

за

за

за

за

за


6

ДУЛЯ І.А.

за

за

за

за

за

за

за

утр.

за


7

ЖУШМАН О.М.

В І

Д С

У Т

Н І

Й

В І

Д С

У Т

Н І

Й

8

ІВАНОВА А.А.

за

за

за

за

н. г.

за

за

за

за


9

ІЩЕНКО А.І.

В І

Д С

У Т

Н І

Й

В І

Д С

У Т

Н І

Й

10

КОГУТ Л.Л.

за

за

за

за

за

за

за

за

за


11

КОЗЛОВСЬКИЙ В.В

В І

Д С

У Т

Н І

Й

В І

Д С

У Т

Н І

Й

12

КОМПАНІЄЦЬ О.М.

за

за

за

за

за

за

за

за

за


13

КОПІЙКА В.М.

за

за

за

за

за

за

за

за

за


14

КОРІНЬ О.В.

за

за

за

за

за

за

за

утр.

за


15

КРАВЧЕНКО О.М.

за

за

за

за

за

за

за

за

за


16

ЛУКАШОВ О.С.

за

за

за

за

за

за

за

за

за


17

ПАНЕТА Т.Г.

В І

Д С

У Т

Н І

Й

В І

Д С

У Т

Н І

Й

18

ПОВОРОЗНЮК О.Г.

В І

Д С

У Т

Н І

Й

В І

Д С

У Т

Н І

Й

19

САКАРА Т.В.

за

за

за

за

н. г.

за

за

за

за


20

САМОХВАЛ Т.В.

за

за

за

за

за

за

за

за

за


21

СВИРИДЕНКО О.В.

за

за

за

за

за

за

за

утр.

за


22

СТЕЦЬ В.Г.

за

за

за

за

за

за

за

за

за


23

ТИЛИК О.В.

В І

Д С

У Т

Н І

Й

В І

Д С

У Т

Н І

Й

24

ТРИТЯК Н.М.

за

за

за

за

за

за

за

утр.

за


25

ЦАРЕНКО М.І.

за

за

за

за

за

за

за

утр.

за


26

ЮЩЕНКО В.М.

за

за

за

за

за

за

за

за

за


ЗА

19

19

19

19

17

19

19

13

19


ПРОТИ

-

-

-

-

-

-

-

-

-


УТРИМАВСЯ

-

-

-

-

-

-

-

5

-


НЕ ГОЛОСУВАВ

-

-

-

-

2

-

-

1

-


ВІДСУТНІЙ

11

11

11

11

11

11

11

11

11




Голова лічильної комісії _____________________ ___________

(заступник голови)


Секретар засідання сесії _____________________ ___________