28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com


 
images/resized/images/2461_200_150.jpg
 
images/resized/images/2463_200_150.jpg
 
images/resized/images/2464_200_150.jpg
 
images/resized/images/2465_200_150.jpg
 
images/resized/images/2466_200_150.jpg

25 березня 2015 року громадськість Петрівського району відзначила хвилюючу подію – повернення до рідних домівок демобілізованих воїнів, учасників АТО.

Біля районного будинку культури заздалегідь зібралися рідні і близькі воїнів, представники громадськості селища. Жінки - матері і представниці волонтерського руху – вручили захисникам Вітчизни хліб-сіль.

Всіх воїнів запросили на сцену, до них вийшли керівники району Світлана Тилик і Олександр Анісімов, які висловили їм подяку за те, що з честю виконали свій обов’язок.

-Немає таких слів, якими можна було б висловити всю глибину відчуттів до вас за вашу мужність. Свідченням того, що ви пережили, як вам було нелегко є те, що у Івана Гейка, якого я пам’ятаю з чудовим темним чубом, голова вкрита сивиною – сказала Світлана Олександрівна.

Вона, до речі, тримала за руку маленьку дівчинку Владиславу Кобилянську. Виявилося, що Владі надано честь виконати Державний Гімн України. Важко передати словами, якими хвилюючими були ці хвилини - у багатьох на очах бриніли сльози.

До воїнів звернувся і голова районної організації ветеранів України О.Гіюк.

- Ви ті, дякуючи кому агресор зрозумів, що Україну йому не перемогти. Ви не професійні солдати, а мирні люди, які стали на захист Батьківщини, які не допустили того, щоб і наші міста і села перетворилися на руїни, як ті, які прийшли «захищати» росіяни.

Раніше 9 травня ми за традицією говорили про мир. Тепер ми зрозуміли справжню його ціну. Тож від імені учасників бойових дій в інших країнах висловлюю вам вдячність за те, що тут люди не чують вибухів і стрілянини і бажаю якомога швидше влитися у мирне життя, бо знаю з власного досвіду, що це також нелегко – сказав Олег Володимирович.

Одна з ведучих заходу – голова волонтерської організації Петрівщини Алла Горністова нагадала, що призовників завжди проводжають протоієрей Дмитро Городецький і ієрей Михайло Царук, благословляють їх, дарують натільні хрестики і іконки, які їх оберігають від біди. Тож і сьогодні вони прийшли привітати демобілізованих солдатів.

Алла Горністова нагадала про діяльність волонтерів, яких підтримували всі жителі району. Вона коротко розповіла про кожного з воїнів, яких нагороджувала від імені волонтерської організації відзнаками і грамотами, для кожного знайшла теплі слова. Воїни розповідали про фронтові будні, свої почуття (хоча і дуже скупо, що можна зрозуміти), висловлювали вдячність за допомогу і готовність знову стати на захист Батьківщини, якщо буде потреба.

Алла Горністова повідомила, що дехто з бійців представлений до державних нагород, тож будемо сподіватися, що вони знайдуть своїх героїв. Вона відзначила нагородами і сім’ї воїнів, які їх підтримували, допомагали долати труднощі.

Варто згадати і про те, що командир 17-го батальону територіальної оборони О.Щербина сказав, що волонтерська організація Петрівщини – одна з трьох кращих в області.

Нагородження воїнів і розповіді про них супроводжувалося піснями на відповідну тематику у виконанні працівників і учасників художньої самодіяльності РБК, а також вдало підібраними відеокадрами.

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)