28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

images/resized/images/3022_200_150.jpg
images/resized/images/3025_200_150.jpg
images/resized/images/3027_200_150.jpg
images/resized/images/3034_200_150.jpg
 Розпочалися урочистості о 8.30 Ходою вишиванок, в якій взяв участь і очільник району – голова райдержадміністрації Сергій Завалій. Під мелодії троїстих музик учасники Ходи пройшли центральною вулицею селища до місця проведення урочистостей – парку відпочинку.
Урочисте зібрання, присвячене 24-й річниці Дня незалежності України розпочалась із Державного гімну «Ще не вмерла України ні слава ні воля». З вітальним словом до жителів Петрівщини звернулася голова районної ради Світлана Тилик, яка привітала земляків зі святом та зазначила, що дуже не просто жити в часи змін: труднощі, кризи та невдачі ми відчуваємо на собі. Та навіть в цих складних умовах, пов’язаних не лише з війною, а й з реальним важким економічним станом держави, мирний Петрівський район стабільно продовжує працювати, кожен трудовий коллектив гідно займається своєю справою, наповнюються усі місцеві бюджети.
Голова райдержадміністрації Сергій Завалій, також привітав жителів Петрівщини, зокрема сказав: «Цей День незалежності України є знаковим та переломним в історії держави. Сьогодні нам, як ніколи потрібна згуртованість і єдність, адже лише разом ми збережемо мир і забезпечимо добробут кожного українця. Нехай це свято, День Незалежності, вселяє гордість за величний український народ, нашу країну, об’єднує всіх українців, дарує усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні.» Він побажав всім не лише міцного здоров’я, радості й процвітання, а й віри в те, що наступний День незалежності ми відзначатимемо в мирі.
Керівники району вручили мамі земляка-героя Хруля Олександра Григоровича, що загинув під час оборони Донецького аеропорту, відзнаку, відповідно до Указу Президента України, за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, за вірність військовій присязі орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).
Після цього було оголошено Хвилину мовчання за всіма загиблими за незалежність і цілісність нашої держави.
В ході урочистостей відбулося нагородження обласними та районними відзнаками найактивніших волонтерів, кращих виробничників, представників галузей освіти, охорони здоров’я, культури, місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, яке провели голова райдержадміністрації Сергій Завалій та голова районної ради Світлана Тилик.
З вітальними словами до громади, також, звернулися Петрівський селищний голова Ігор Педан та голова волонтерського руху «Допоможемо воїнам Петрівщини» Алла Горністова. Селищний голова нагородив відзнаками та грошовими преміями Почесних жителів смт Петрового Віру Смєлову та Івана Свиностригу та кращих працівників з різних галузей та активних громадських діячів райцентру.
Після закінчення урочистої частини піднесений патріотичний настрій глядачів збагатили емоції, що їх подарували своїми виступами кращі художні колективи, окремі виконавці району. Гарний настрій створювали присутнім на святі й гості – колектив Кіровоградської обласної філармонії «Живий звук».
Громадська організація «Однодумці» оголосила результати конкурсу на кращий патріотичний малюнок, який нещодавно з’явився на бетонних плитах по вулиці Жовтневій в смт Петрове. Конкурс показав, що наша молодь активна і креативна, а головне – патріотична.
До Дня незалежності проведено ряд спортивних змагань з волейболу, футболу та шахів. Кращих спортсменів було відзначено грамотами та цінними подарунками.
Цікавими видалися презентації імпровізованих садиб місцевих територіальних громад, які продемонстрували учасникам свята вироби декоративно-прикладного мистецтва, хлібо-булочні вироби та частували тих, хто завітав до них, українськими стравами. Свої території гідно представили Петрівська селищна, Ново-Стародубська, Водянська, Петрівська, Ганнівська, Богданівська, Іскрівська, Іванівська сільські територіальні громади.
Впродовж всього дійства звучали милозвучні та задушевні переливи українського фольклору.

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)