28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

Вхід

Увійти  \/ 

Login to your account

images/resized/images/049_s_200_150.jpg
images/resized/images/050_s_200_150.jpg
Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.
З цієї нагоди 4 вересня 2015 року в сесійній залі адміністративного приміщення районної ради відбулися урочистості, участь в яких взяли керівники району, керівники структурних підрозділів РДА, територіальних органів міністерств і відомств України, представники районних ЗМІ і самі винуватці свята.
До підприємців із вітальними словами звернулися голова районної ради Світлана Тилик та голова РДА Сергій Завалій.
Світлана Олександрівна висловила подяку підприємцям району за підтримку соціальних ініціатив та спонсорську допомогу у реалізації важливих соціальних проектів та побажала здоров'я, успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів.
Організовуючи власну справу, ви створюєте нові робочі місця, налагоджуєте виробництво та торгівлю, наповнюєте бюджет. Хочу подякувати вам за важливу працю Наш район – унікальний серед інших районів області: тут розвивається видобувна галузь, сільськогосподарська і разом з тим підприємництво. Бажаю успіхів Вашому бізнесу, вдалих угод, збільшення прибутків, надійних партнерів та щоб удача та надія ніколи не залишали Вас. Нехай у Ваших родинах також буде тепло та затишок, а Ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту Ваших рідних, - зазначив Сергій Завалій.
За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток територіальних громад і району в цілому та з нагоди відзначення Дня підприємця, підприємці Петрівщини були нагороджені відзнаками ОДА та РДА. Грамотою Кіровоградської облдержадміністрації нагороджено Надію Лось, а подяку ОДА отримали Микола Охотній та Сергій Робота. Подяками Петрівської райдержадміністрації нагороджено Сергія Гончаренка, Ларису Горчеєу, Наталію Бойко, Почесними грамотами РДА і районної ради - Вікторію Деркач та Миколу Ямка, Почесною грамотою РДА - Оксану Медвєдєву.
Святковий музичний настрій для учасників зібрання створили аматори районного Будинку культури – Тетяна Луніна, Інна Сенюк, Юлія Шевченко та Людмила Кущ.Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (119)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)