28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com


 

24 серпня 2017 року на Петрівщині відзначили 26 річницю Дня незалежності України.

Святкові заходи розпочалися молебнем, який відбувся у Свято-Покровському храмі селища Петрове за участю голови районної ради Тамари Сакари, голови райдержадміністрації Сергія Завалія  та заступника голови райдержадміністрації Тетяни Панети.

Урочистості продовжилися яскравою, багатолюдною Ходою вишиванок.


На площі біля Петрівської районної ради відбулося відкриття Дошки Пошани та вручення посвідчень і грошових винагород людям та колективам за заслуги та високі показники у забезпеченні соціально-економічного та культурного розвитку району. Голова районної ради Тамара Сакара та голова районної державної адміністрації Сергій Завалій вручили відзнаки та привітали нагороджених і зазначили, що в кожній сфері та в кожній галузі петрівчани показують гідний приклад самовідданої праці.

Було вручено сертифікати двом студентам, на право безкоштовного навчання в медичних інститутах.

За сприяння районної ради та райдержадміністрації було придбано автомобіль «Шевроле Нива» для Петрівського центру первинної медико-санітарної допомоги, ключі від якого були вручені головному лікарю Геннадію Кіму.

Ще одні ключі отримала завідувач інфекційним відділенням Петрівської центральної районної лікарні Катерина Мерва, від двокімнатної квартири.

Почесною грамотою Кіровоградської обласної ради нагороджено Леоніда Валентиновича Горблюка – учасника антитерористичної операції, водія шкільного автобуса Луганської ЗШ І-ІІІ ст..

Грамотою Кіровоградської обласної ради нагороджено Дмитра Олександровича Суліму – методиста районного методичного кабінету комунальної установи «Петрівський районний центр із обслуговування закладів освіти».

Почесними грамотами Петрівської районної ради і районної державної адміністрації нагороджено найкращих працівників Петрівського району.

В парку відпочинку відбувся святковий концерт за участю Петрівського районного будинку культури та гостів району - ансамблю «Єлисавет-ретро» Кіровоградської обласної філармонії та ведучих радіо «Маяк – Україна» зі своїм шоу «Вечірнє шоу Дизеля та Корабльова».

На святкуванні діти мали змогу поласувати безкоштовним морозивом та порозважатися на атракціонах.

Пройшла лотерея в якій розіграно цінні призи: електрочайники, блендери, втішні призи та головний приз - мультиварка.

Відбулося змагання солістів-вокалістів у форматі караоке.

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)