28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com


В сесійній залі Петрівської районної ради 04 березня 2020 року відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди жіночого свята 8 Березня. 

В заходах взяли участь голова районної ради Тамара Сакара, голова райдержадміністрації Валерій Больбот, чарівні представниці територіальних громад та трудових колективів району.

Багато теплих слів вітань з чудовим святом весни, краси й любові адресували жіноцтву районні очільники. Вони відзначили постійну допомогу та підтримку жіночої половини у питаннях соціально-економічного та культурно-громадського розвитку району.


- Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Сьогоднішні реалії життя нерідко змушують вас виявляти не тільки слабкість та ніжність, а й мужність та стійкість, та при цьому завжди мати щедре материнське серце, лагідні руки, прекрасну жіночу душу. Нехай весна завжди живе у ваших серцях - щодня, за будь-якої погоди - зазначила у своєму вітанні Тамара Сакара.

Разом із Валерієм Больботом вони вручили районні відзнаки та квіти жінкам, що успішно працюють в різних галузях - медицині, культурі, освіті, соціальному захисті, комунальній сфері, силових структурах, жінкам, що присвятили себе роботі в органах місцевого самоврядування, державній службі, на підприємствах металургійної галузі і ветеранам району. 

За традицією, що вже склалася в нашому районі, окремі вітання й побажання міцного здоров’я, щастя і миру були адресовані жінкам, мамам військовослужбовців, які віддали свої життя, захищаючи свободу і незалежність України: Тамарі Лисенко, Наталії Міхно, Анжелі Тук. Керівники району, Тамара Сакара, Валерій Больбот і Тетяна Панета, вручили їм квіти й подарунки, щиро привітали з прийдешнім святом весни.

Теплими словами та музичним вітанням від Леоніда Старова згадали на святі і жінок Петрівщини, що нині служать за контрактом у Збройних Силах України, перебувають у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил, захищають наше мирне життя. 

Чудовим подарунком для всіх жінок району став святковий концерт, в якому прозвучали пісні у виконанні Катерини Карабилової, Юлії Білої, Олени Шарутенко, гурту «НеФормат» та гостей свята - артистів Кіровоградської обласної філармонії інструментального ансамблю «Єлисавет-ретро».

Приємним і несподіваним став сюрприз від голови районної державної адміністрації Валерія Больбота (за підтримки голови ФГ «Телець» Р. Псаревського) - всім присутнім жінкам в залі були вручені перші весняні квіти.

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)