28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com


 

Щоб уникнути поширення коронавірусної інфекції, в Україні із 13 березня 2020 року призупинено діяльність закладів освіти і педагоги організували дистанційне навчання.

Адже закрита на карантин школа не свідчить про відсутність уроків і необхідних для повноцінного освітнього процесу заходів.

З перших днів карантину вчителі пояснили дітям, що насправді карантин – це не продовження канікул. Домовилися як вони, разом з учнями, планують працювати під час карантину.


 

Вчителі склали індивідуальні плани роботи на час карантину, на сайтах закладів освіти створені окремі вкладки «Дистанційне навчання», розміщені розклади занять, де зазначено час проведення, інформаційні матеріали та активні посилання, додаткові ресурси (відео, завдання, тести).

Кожен день учителі школи в електронному режимі інформують учнів та батьків про домашні завдання з усіх предметів та надають рекомендації та побажання батькам з приводу організації навчання під час карантину.

Учитель і клас завжди поруч, хоч і віртуально. Вчителі надають консультації, перевіряють домашні завдання, рекомендують відповідні адреси веб-сайтів тощо. Це допомагає учням при виконанні домашнього завдання, самостійного вивчення матеріалу.

Діти переглядають відеопрезентації та відеоуроки на комп’ютері або смартфоні. Учні мають можливість опрацьовувати навчальні теми, виконувати самостійні роботи та тести. Вчителі контролюють виконання учнями своїх завдань. Старшокласники, які готуються до ЗНО, мають змогу самостійно розв’язувати тестові завдання попередніх років і прослуховувати курси підготовки, що є на онлайн-платформах Prometheus, edera, ilearn, Be Smart, інші.

Дистанційне навчання учнів здійснюється завдяки використанню всіх технічних та інформаційних засобів: електронної пошти, соціальних мереж, засобів он-лайн зв’язку тощо. Кожен учитель сам обирає доступну дітям і батькам форму проведення дистанційних занять.

Використовують багато різноманітних платформ для дистанційного навчання, зокрема «Мій клас», «Клас Тайм», «На урок», «Всеосвіта» та ін. В сьогоднішніх умовах також ефективне спілкування й через онлайн-платформу «ZOOM».

Для дистанційного навчання вчителі також використовують різні додатки від Google. Такі інструменти як «Документ», «Таблиці», «Класна кімната» дозволяють прикріпити відео або тести. Педагоги підбирають матеріали для занять на освітніх платформах «ЕдЕра», «Прометеус», «Освіторія», «Уміти вчитися», «Про школу» та ін.

На допомогу керівникам закладів освіти та педагогічним працівникам, районний методичний кабінет створив блог «Дистанційне навчання у закладах освіти Петрівського району», де розміщуються матеріали на допомогу вчителям-предметникам щодо упровадження дистанційного навчання.

Щопонеділка у онлайн - режимі у системі ZOOM директор комунальної установи «Петрівський РЦОЗО» Григорій Москалець, разом із методистами методичного кабінету, проводить нараду із керівниками закладів освіти з питань упровадження дистанційного навчання у закладах освіти району та надає практичні поради щодо практичної та дієвої організації дистанційного навчання у закладах освіти.

На останній онлайн - нараді комунальної установи «Петрівський РЦОЗО» із керівниками закладів освіти були розглянуті питання щодо організації роботи закладу у режимі реального часу.

У ході наради обговорили недоліки дистанційного навчання та шляхи їх подолання, розглянули лист щодо підсумкового оцінювання здобувачів освіти, завершення навчального року та проведення ЗНО для учнів 11 класу.

Цього року навчальний рік завершиться 29 травня і до кінця навчального року діти до школи не повернуться.

Оцінювання буде здійснено теж дистанційно, навіть документи про освіту діти отримають поштою.

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)