28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com


 

30 років стоять на варті допомоги людям працівники Петрівського територіального центру.

Колектив однодумців, що реалізує державну соціальну політику, вирішує найгостріші проблеми людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Всі три десятиліття – з незмінними рисами: добротою, чуйністю, щедрістю душі, терпінням у благородні справі ПРИЙТИ НА ПОМІЧ.

Це навіть не професія, а скоріш покликання, бо добро і милосердя це безцінні риси характеру, стан душі, індивідуальний підхід до людей, які потребують допомоги.


 

З історії:
Систему надання соціальної допомоги в Петрівському районі запроваджено в 1990 році, коли на виконання наказу начальника Петрівського відділу соціального забезпечення райвиконкому від 13 квітня 1990 року № 7 у складі Петрівського відділу соціального забезпечення райвиконкому у червні 1990 року було створене відділення соціальної допомоги на дому одиноким престарілим та непрацездатним громадянам. До його складу входили: завідуючий відділення – 1 чол., соціальні робітники-організатори – 2 чол. та соціальні робітники по обслуговуванню пенсіонерів – 8 чол.

А вже через 5 років, відповідно до рішення виконавчого комітету Петрівської районної ради від 18 травня 1995 року № 173, на базі відділення соціальної допомоги на дому 01 липня 1995 року було створено територіальний центр обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян з такими формами обслуговування:
- відділення соціальної допомоги на дому,
- відділення гуманітарної та благодійної допомоги.

Це був якісно новий етап турботи місцевої влади про одиноких людей похилого віку та інвалідів.

Зараз, через три десятиріччя – територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Петрівського району це:
- надання 40 видів соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома 344 одиноким громадянам похилого віку, особам з інвалідністю на територіях 10-ти сільських та 1 селищної ради;
- надання послуг соціальної адаптації відділенням денного перебування терцентру для 302 громадян похилого віку та осіб з інвалідністю. Це:
- Університет третього віку,
- клуби за інтересами,
- медичні послуги,
- «соціальне таксі»,
- пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації,
- інформаційні послуги «соціальний офіс»,
- мультидисциплінарна команда;
- надання послуги натуральної допомоги відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги 542 одиноким непрацездатним громадянам: косіння трави кусторізом, пиляння та рубання дрів, дрібні ремонтні роботи, послуги перукаря, швачки та прання.

Петрівська районна рада щиро вітає всіх соціальних працівників з ювілеєм утворення територіального центру.

Прийміть щиру вдячність за ваш неоціненний труд, за вашу силу волі, людяність, добро і милосердя.

Хай Бог посилає вам міцне здоров’я, терпіння і впевненість у завтрашньому дні!

Достатку, процвітання, удачі в усіх добрих справах вам і вашим рідним під мирним небом України!

 

З повагою,

Голова Петрівської районної ради                     ТАМАРА САКАРА

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)