28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

Вхід

Увійти  \/

Login to your account

Закінчився чемпіонат України зі стрільби кульової , який проходив з 01 по 06 серпня 2020 року у місті Львів.

Честь команди Кіровоградської області захищали учні Петрівської ДЮСШ "Олімп":

Росола Юлія, Больбот Антон, Ісаченко Юлія, Кунова Єлизавета ( тренер Андрусенко М.Ю.) та колишній спортсмен ДЮСШ Копійка Роман, який зараз тренується в Кіровоградському ДЮСШ №3 під керівництвом Ібрагімова Ілгама Маісовича, старшого тренера області зі стрільби кульової.

Конкуренція була дуже серйозною, так як більше ста учасників з 15 областей України приїхали на турнір і, не зважаючи на те, що наші стрілки були одними з наймолодших,- їм вдалось здобути достойний результат.

Найперше - неоціненний досвід участі в змаганнях такого рівня, що неминуче позначиться на якості їх виступів в майбутньому.

Підсумувавши результати, наші представники посіли такі місця:
- Больбот Антон вправа ПП-3 - 19 місце, ПП-MIX 23 місце в парі з Росолою Юлією;
- Росола Юлія ПП-3 - 25 місце;
- Кунова Єлизавета була наймолодшою учасницею цих змагань, але зайняла не останнє 42 місце у вправі ПП-3;
- Ісаченко Юлія, яка була най молодшим кандидатом в майстри спорту на цих змаганнях в особистому заліку ( ПП-3) не змогла показати свій найкращий рівень - 32 місце, але у парі з Ромою Копійкою їм вдалося здобути 10 місце у вправі ПП-MIX.

Роман, до речі, здобув золото у вправі МП-5 і бронзу у вправі МП-10.

У підсумку Кіровоградська область, яку представляли вихованці ДЮСШ "Олімп", виборола 8 місце з представлених 15 областей, що є дуже непоганим результатом, зважаючи на вік наших спортсменів та ситуацію з тренуваннями в період дії карантину.

Окрім кульової стрільби, з 04 по 08 серпня 2020 року в місті Скадовську пройшов чемпіонат України з пляжного гандболу серед дівчат 2006-2007 років народження.
У змаганнях прийняли участь вісім команд: м.Київ, м.Херсон, м.Харків(1), м.Хаків(2), м.Зиньків, м.Кривий Ріг, м.Тернівка та Кіровоградська область, за яку грали дівчата з Петрівської ДЮСШ ,,Олімп''.

Змагання проходили по круговій системі і наші представниці посіли сьоме загальнокомандне місце, показавши достойну гру. Звісно, на результат вплинули карантинні обмеження, що діють вже п’ять місяців.

Ми вітаємо всіх спортсменів та тренерів з показаним результатом та відновленням змагань, і бажаємо успіхів у подальших виступах.

Тренери та вихованці ДЮСШ «Олімп» висловлюють подяку Сакарі Тамарі Вікторівні та Больботу Валерію Вікторовичу за надану фінансову допомогу для виїздів і участі в змаганнях.