28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com


 
Традиції щорічної зустрічі колег-педагогів, зігрітої теплом останніх літніх днів і любов’ю до професії, вже майже три десятки років. 2020 рік багато чого змінив у всьому світі, змінився й формат навчання, проведення семінарів, колегій та нарад. Перша частина традиційної серпневої конференції відбулася напередодні, в он-лайн режимі. Та життя он-лайн ніколи не замінить живого спілкування. Віртуальність не замінить радості від зустрічі, щирих усмішок, дружніх обіймів, пронизливих поглядів.

 
Тож, 27 серпня 2020 року відбулася друга частина педагогічної конференції. В сесійній залі Петрівської районної ради радо зустрілися педагогічні працівники району, аби підвести підсумки навчального року в 2019-2020 роках. Вітаючи освітян, керівники району, насамперед бажали, аби швидше відновилося звичне шкільне життя, де учні сидять за партами, а не дистанційно, вдома перед моніторами своїх комп’ютерів. Голова Петрівської районної ради Тамара Сакара і заступник голови Петрівської районної державної адміністрації Олександр Панфьоров дякували педагогам за творчу, самовіддану працю, педагогічну майстерність, турботу про молоде покоління і безкорисливе добро, яке вони віддають дітям. В новому навчальному році бажали міцного здоров’я, віри у свої сили, творчого неспокою, вагомих здобутків у повсякденній праці, вдячних і талановитих вихованців, родинного щастя і добра на довгі роки. Тамара Сакара і Олександр Панфьоров вручили педагогічним працівникам обласні та районні відзнаки за досягнуті показники навчально-виховної роботи, творчої та громадської діяльності. Також, вручили Почесні грамоти та грамоти сектору освіти Петрівської райдержадміністрації, відзнаки у номінаціях «Учитель авторитет», «Золотий фонд Петрівщини», «Педагогічна надія Петрівщини» ряду педагогічних працівників. Були відзначені і колективи закладів освіти, переможців щорічного огляду готовності шкіл до нового навчального року. Педагогічні колективи Володимирівської ЗШ І-ІІ ступенів (завідувач Міщенко М.І.), Чечеліївська (завідувач Позивай О.А.), Новостародубська (директор Бурлак Л.Г.), Петрівська (директор Гнатюк Л.Г.) загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів відзначені сертифікатами на грошову винагороду за творчий, креативний підхід до створення освітнього середовища закладу. Згідно із Положенням про присвоєння статусу «Кращий заклад загальної середньої освіти району» та «Кращий заклад дошкільної освіти району» колективи Луганської ЗШ І-ІІІ ступенів (Козловська О.А..) та Петрівського закладу дошкільної освіти «Колосок» (завідувач Харлан Л.Г.) нагороджені Дипломами та Сертифікатами на грошову винагороду. Музичні вітання та гарний настрій учасникам конференції дарували Сергій та Лілія Чорнопольські, Дмитро Суліма і Юліана Масюк.

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)