28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

червня 2012

Середа, 27 червня 2012

День Конституції України


                         alt

 

 

                                                  Дорогі співвітчизники !
   Щиро вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції, яка стала дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави !
 
   Всі ми прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивились у майбутнє.
 
   Конституція – одна для всіх. Шануймо її, пам’ятаючи, що сьогоденню передувала багатовікова історія державотворення. Та доля розпорядилася так, що саме ми стали свідками народження суверенної країни, здійснення одвічного права українського народу на самовизначення. І ми, як ніхто інший, відповідальні перед Богом, совістю попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за державу, на сторожі якої стоїть Основний Закон.
 
   Нам усім потрібні час, віра і напружена праця, щоб конституційні засади увійшли в наше життя конкретними і зрілими змінами. То ж давайте будемо виходити з того, що Україна починається з кожного з нас.
 
    В цей святковий день бажаю Вам міцного здоров'я, творчого натхнення, добробуту і затишку у Ваших родинах .          

    З повагою голова

Петрівської районної ради                                                                               С.Тилик

   
Read more

Понеділок, 25 червня 2012

День молодіпривітання голови районної ради Світлани Тилик
Радісне свято для молоді Петрівщини, відбулося 24 червня 2012 року у селищі Петрове. Для молоді лунали слова привітань від голови Петрівської районної ради Світлана Тилик та голови районної державної адміністрації Юрій Самохвал. Надзвичайно приємно, що не дивлячись на палюче сонце, урочисте, радісне свято зібрало чимало Петрівчан різних поколінь.Для любителів спортивних змагань відбулися  розважально-спортивні конкурси, а для любителів повеселитися святковий концерт «Молодь.Літо. Позитив-2012», дискотека після завершення якої відбувся святковий феєрверк.
Read more

День скорботимітинг присвячений Дню скорботи
22 червня 2012 року в cелищі Петрове  відбулися заходи з відзначення Дня скорботи й вшанування пам'яті жертв Великої Вітчизняної війни. В знак вічної пам’яті і скорботи за загиблими визволителями до братських могил, пам’ятників покладено квіти від представників органів місцевого самоврядування  та державної виконавчої влади, жителів територіальних громад району. Із виступом до учасників заходу звернулися голова районної ради Світлана Тилик голова районної державної адміністрації Юрій Самохвал, Петрівський селищний голова Ігор Педан та настоятель Свято-Покровської церкви Дмитро Городецький. Віддаючи шану загиблим фронтовикам, присутні схилили голови у хвилині мовчання.
Read more

П'ятниця, 15 червня 2012

Прийом делегації


   14 червня 2012 року Петрівська районна рада провела прийом делегації з Добровеличківського району Кіровоградської області. Метою прийому було обмін досвідом у сфері діяльності органів місцевого самоврядування між Петрівською районною радою та Добровеличківською районною радою Кіровоградської області.
    Під час семінару виступили голова Петрівської районної ради Світлана Тилик, голова Добровеличківської районної ради Володимир Ганжа та Чечеліївський сільський голова Сергій Дяченко.
Read more

Вівторок, 12 червня 2012

19 сесія районної ради шостого скликання


alt 8 червня 2012 року відбулася дев'ятнадцята сесія Петрівської районної ради шостого скликання, на якій було розглянуто наступні питання:
1. Про внесення змін та доповнень до районної Програми "Центральний регіон – 2015".
2. Про звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Петрівського району на 2011 рік.
3. Про надання дозволу на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення з Петрівською дитячою музичною школою.
4. Про надання дозволу на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення з "Дитячо-юнацькою спортивною школою "Олімп".
5. Про надання дозволу на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення з районним центром соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді.
6. Про надання дозволу на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення з Трудовим архівом Петрівського району.
7. Про надання дозволу на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення з Петрівською центральною районною бібліотекою.
8. Про надання дозволу на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення з територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Петрівського району.
Read more

Вівторок, 05 червня 2012

День журналіста


 
привітання журналістів

       

6 червня 2012 року з нагоди Дня журналіста голова районної ради Світлана Тилик, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Нерода та заступник голови районної ради Володимир Руденко привітали з професійним святом колектив Петрівської районної газети "Трудова слава".
 

   
Read more

П'ятниця, 01 червня 2012

День захисту дітей

ДОРОГІ ЮНІ ДРУЗІ!

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей.
Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій.
Вітаючи зі святом, зичу вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.
Але не забувайте, що ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.
Водночас це свято і дорослих - усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним - всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість - святий обов'язок кожного з нас.
Бажаю вам, дорогі діти, вашим батькам, дідусям та бабусям міцного здоров'я, щастя, добра та сімейного затишку.
Нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми!


Голова районної ради         С. Тилик

 

Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)