28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

жовтня 2013

Середа, 30 жовтня 2013

Працювати з іскрою, запалюючи полум'я творчості


images/resized/images/DSCN4378_200_150.jpg
 Сьогодні в сесійному залі адміністративного приміщення районної ради з 75-річчям вітали заслуженого вчителя України, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії і методики початкової освіти Світлану Панасівну Логачевську.
Розвиваючи гуманістичні ідеї В.О.Сухомлинського нею вперше розроблено технологію внутрікласної диференціації. Теоретично обгрунтовано і експериментально перевірено дидактичні основи організації диференційованого навчання молодших школярів, на цю тему було здобуто науковий ступінь кандидата педагогічних наук.
І сьогодні Світлана Логачевська продовжує працювати вчителем початкових класів, зустрічається з учителями України, проводячи майстер-класи, практичні семінари, читає лекції в обласних інститутах післядипломної педагогічної освіти, постійно веде спеціальний курс із питань диференціації в Уманському державному університеті.
Голова районної ради Світлана Тилик  і голова райдержадміністрації Тамара Сакара  з нагоди ювілею вручили Світлані Панасівні відзнаку "За відданість справі".
Вітаючи із нагородою та ювілеєм керівники зазначили, що Світлана Логачевська уособлює в собі найкращі риси народних учителів, є прикладом громадянського подвигу сільського вчителя, який не мислить себе без служіння народові.
Read more

Неділя, 27 жовтня 2013

Естафета пам'яті в с.Чечеліївка та с.Олександрівка


images/resized/images/DSCF2319_200_150.JPG
З нагоди 69-ї річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників і 70-ї річниці визволення сіл Чечеліївки та Олександрівки відбулися урочисті мітинги, покладання квітів до Братських могил за участі жителів вказаних населених пунктів та смт Балахівки.
  В урочистих заходах взяли участь голова районної ради Світлана Тилик, голова Петрівської районної організації ветеранів України Олег Гіюк, Чечеліївський сільський голова Сергій Дяченко, настоятель Свято-Покровської церкви, протоієрей Микола Бойко.

images/resized/images/DSCF2349_200_150.JPG
 
Read more

П'ятниця, 25 жовтня 2013

Відбулося засідання колегії


images/resized/images/DSCN1352_200_150.JPG

25 жовтня 2013 року відбулося  засідання колегії районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств і відомств України, сільських, селищних голів та КП „Редакція районної газети та радіомовлення Петрівського району”.
Розглянуто питання:

1. Про стан виконання чинного законодавства про державну службу, завдань, визначених актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України у сфері державної кадрової політики

2. Про стан виконання чинного законодавства  про державну службу, завдань, визначених  актами і дорученнями  Президента України  та Кабінету Міністрів України у сфері державної кадрової політики у фінансовому управлінні райдержадміністрації та районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

3. Про стан надання медичної допомоги дитячому населенню району за 9 місяців  2013 року.

4.Про результати комплексної перевірки здійснення делегованих повноважень державної виконавчої влади виконавчим комітетом Новостародубської сільської ради.

Read more

Четвер, 24 жовтня 2013

Естафета пам’яті в селищі Петрове


images/resized/images/DSCN4259_200_150.JPG

24 жовтня в Петровому відбувся мітинг-реквієм, присвячений 70-й річниці визволення України від загарбників та ушануванню загиблих воїнів. В заході взяли участь заступник голови обласної ради Л.Салоїд, голова районної ради Світлана Тилик та голова райдержадміністрації Тамара Сакара, військовий комісар Олександрійського об’єднаного міського військового комісаріату С.Сидоренко, керівник районної організації ветеранів України О.Гіюк, Преосвященнійший Боголєп – єпископ Олександрійський і Світловодський, настоятель Свято-Покровської церкви Петрового ієрей Д.Городецький, члени військово патріотичної громадської організації «Слава» на чолі з В.Шевченком, працівники підприємств, установ та організацій райцентру, учнівська молодь.


Учасників мітингу привітала Л.Салоїд. Вона зазначила, що естафета пам’яті, яку символізує вогонь, передається з району в район. З Онуфріївського і Петрівського районів розпочалося визволення Кіровоградщини, в подальшому цей вогонь стане символом естафети, яка пройде всією областю.

З вітальними словами з нагоди визволення нашої землі від загарбників, в яких звучав і сум за загиблими, звернулися до земляків  С.Тилик, Т.Сакара,  учасник бойових дій М.Куницький.


Пошукова група зібрала  останки 40 воїнів, які віднині знайдуть спокій у землі на території Братської могили. Преосвященнійший Боголєп провів обряд панахиди за загиблими, після чого вони були поховані під звуки залпів військового салюту.

Read more

Середа, 23 жовтня 2013

Продовжуючи «Естафету пам’яті»


images/resized/images/DSCN4162_200_150.jpg
Продовжуючи «Естафету пам’яті», сьогодні мітинги на честь визволення району від німецько-фашистських загарбників відбулися біля братських могил на території Петрівської сільської ради в селі Олександро-Мар’ївка та у Ганнівці. На ньому були присутні голова районної ради Світлана Тилик, заступник голови райдержадміністрації Ігор Дементьєв та голова районної організації ветеранів України Олег Гіюк. Вони поклали корзину квітів до підніжжя пам’ятника загиблим воїнам.

images/resized/images/DSCN4201_200_150.jpg
 
Read more

Вівторок, 22 жовтня 2013

Естафету пам'яті прийняли с.Богданівка та с.Іскрівка


images/resized/images/PIC_5577_200_150.JPG
В районі продовжуються заходи з нагоди 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників. 22 жовтня відбулися мітинги, покладання квітів до Братських могил та панахиди за загиблими воїнами,  на території Богданівської та Іскрівської сільських рад. Вшанувати пам’ять мужніх воїнів, які полягли за визволення населених пунктів району біля Братських могил зібралися односельці, школярі та гості.
В заходах взяли участь представники влади: голова районної ради Світлана Тилик, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, голова  Петрівської районної організації ветеранів України Олег Гіюк, благочинний району ієрей Дмитро Городецький.

images/resized/images/mitingIskr_200_150.jpg
 
Read more

П'ятниця, 18 жовтня 2013

Футбол!!!


images/resized/images/SAM_99975_200_150.jpg
18 жовтня 2013 року сталася подія, яка ще місяць тому могла б здаватися фантастичною: футбольний клуб «Агрофірма П’ятихатська»,  порівняно недавно створений добре відомим у районі підприємцем, генеральним директором однойменної агрофірми, депутатом районної ради Олександром Поворознюком, став володарем Кубка  Губернатора Дніпропетровської  області. У фінальному поєдинку одного з самих масових в Україні аматорських обласних турнірів п’ятихатці досить переконливо  - з рахунком 4:0 - здолали одну з найсильніших аматорських команд Дніпропетровщини «ВПК – Агро» з Магдалинівки. 

images/resized/images/DSCN1685_200_150.jpg
 
Read more

Пам’ятаймо про подвиг героїв!


images/resized/images/DSCN4059_200_150.jpg

Сьогодні в районі відбулися урочистості з нагоди ювілейної річниці визволення першого населеного пункту Кіровоградської області - с.Зеленого.

В другій половині жовтня, 70 років тому, на підступах до села Зелене точилися тяжкі бої. Стрілянина і вибухи точилися безперервно. І вже 18 жовтня воїни 5-ї Гвардійської танкової армії у взаємодії з частинами 18-го танкового корпусу 2-го Українського фронту звільнили село від загарбників.

Викарбуваними в граніті навічно залишилися в с.Зеленому герої-танкісти Дунаєв І.В., Леонов М.О, Сисолетін М.І., Безсонов О.А., посмертно удостоєні найвищого звання - Героїв Радянського Союзу.

На урочистому мітингу біля меморіального комплексу жителів с.Зелене зі святом привітали голова районної ради Світлана Тилик, голова районної державної адміністрації Тамара Сакара та учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні Іван Заудальський.

В рамках проведення на території області естафети пам’яті "Слава визволителям України" із усіх Братських могил радянських воїнів Петрівського району буде взято землю, а потім передано до Музею Великої Вітчизняної війни в м.Києві.

Read more

31 сесія


images/resized/images/DSCN0246_cr_200_150.jpg

Початок чергової тридцять першої сесії районної ради шостого скликання знаменувався пам’ятною подією: депутати і запрошені щиро привітали чотирьох наших землячок з присвоєнням почесного звання «Мати-героїня».

З текстом відповідного Указу Президента України за №441 від 24 серпня 2013 року ознайомила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Сибіра. Самі ж нагрудні знаки та посвідчення до них за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання п’ятьох або більше дітей Зої Степанівні Кобилянській, Галині Макарівні Масюк та Людмилі Василівні Логвіненко вручили голови районної державної адміністрації Тамара Сакара та районної ради Світлана Тилик.

Ще одне посвідчення – для Катерини Петрівни Чубейко – буде вручено за місцем її проживання, оскільки за станом здоров’я ця героїчна матуся не змогла особисто доєднатися до святкових урочистостей.

Read more

Четвер, 17 жовтня 2013

Марш-кидок на честь визволення району


images/resized/images/DSCN09924_200_150.JPG
 "Естафета пам'яті" продовжилась маршем-кидком від пам’ятного знака радянським танкістам через центральні вулиці райцентру до Братської могили радянських воїнів. В пробігові взяли участь учні Петрівського НВК.

 
images/resized/images/DSCN39905_200_150.jpg
Мітинг біля Братської могили радянських воїнів відкрив голова Петрівської районної організації ветеранів України Олег Гіюк.
   З привітальним словом до ветеранів, молоді та усіх присутніх звернулася голова районної ради Світлана Тилик та голова райдержадміністрації Тамара Сакара.
Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)