28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

листопада 2013

П'ятниця, 29 листопада 2013

Засідання колегії районної державної адміністрації


images/resized/images/DSCN2565_200_150.JPG
images/resized/images/DSCN2566_200_150.JPG
 29 листопада 2013 року  голова Петрівської районної державної адміністрації Сакара Т.В. провела засідання колегії районної державної адміністрації, в якому взяла участь  голова Петрівської районної ради Світлана Тилик, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств і відомств України, сільських, селищних голів та КП „Редакція районної газети та радіомовлення Петрівського району”.
Розглянуто  питання:
1. Про результати діяльності прокуратури Петрівського району щодо забезпечення законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Петрівського району
2. Про підсумки виконання зведеного та районного бюджетів за січень – вересень, жовтень 2013 року та завдання місцевим бюджетам щодо завершення бюджетного періоду.
3. Про стан проведення виплати орендної плати за оренду землі та майна власникам земельних і майнових паїв.
4. Про хід виконання районної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ- інфікованих і хворих на СНІД на 2009 – 2013 роки.
5. Про роботу відділу  статистики у Петрівському районі.
Прийнято відповідні рішення .
Read more

Вівторок, 26 листопада 2013

сесія в Чечеліївці


images/resized/images/DSCN24718_200_150.JPG
У ході робочої поїздки  до Чечеліївської  сільської  ради  голова  районної ради Світлана Тилик взяла участь у двадцять четвертій сесії сільської ради  шостого скликання . На порядку денному було розглянуто наступні питання:
1. Про дозвіл на створення самоорганізації населення в селі Олександрівка.
2. Встановлення податку на нерухоме майно від земельної ділянки на 2014 рік.
3. Внесення змін та доповнень до бюджету сільської ради на 2013 рік.

images/resized/images/DSCN250314_200_150.JPG
 
Read more

Субота, 23 листопада 2013

На Петрівщині вшанували пам’ять жертв голодоморів.


images/resized/images/DSCN2276_200_150.jpg
images/resized/images/DSCN2283_200_150.jpg
В селищі Петрове  вшанували пам'ять жертв голодоморів. 23 листопада відбулося  покладання квітів до  пам'ятного знака жертвам голодоморів. У церемонії взяли участь  голова районної ради Світлана Тилик, заступник голови районної ради Володимир Руденко, голова районної державної адміністрації Тамара Сакара, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Дементьєв, заступники голови РДА Олександр Лукашов та Тетяна Панета, Петрівський селищний голова Ігор Педан, Благочинний району, настоятель Свято-Покровської церкви Петрового, ієрей Дмитро Городецький, громадськість та учнівська молодь.
Учасники скорботного мітингу запалили жалобні свічки та поклали квіти до пам’ятного знака жертвам голодоморів.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять співвітчизників, які загинули внаслідок Голодомору 1932-1933 років. В Свято-Покровській церкві відслужили літургію за померлими внаслідок голодомору 1932-1933 років.
Жалобні заходи з вшанування пам’яті загиблих від голодоморів відбулися в усіх територіальних громадах району.
Read more

90-річний ювілей відсвяткував ветеран М.Г.Куницький


images/resized/images/DSCN2265_200_150.jpg
Свій 90-річний ювілей відсвяткував ветеран Великої Вітчизняної війни Михайло Григорович Куницький. Розпочавши свої ратні подвиги у далекому 1943 ще зовсім юним, від дійшов до Берліна, має численні нагороди - Орден Слави ІІІ ступеня, Орден Червоної Зірки, «За заслуги перед Отечеством», медалі «За отвагу», «За бойові заслуги», «За звільнення Белграда» та 8 інших.
Ветерана прийшли привітати керівники району: голова районної ради Світлана Тилик, голова райдержадміністрації Тамара Сакара із заступниками Олександром Комишовим та Тетяною Панетою, начальник управління праці та соціального захисту населення Валентина Сибіра та Петрівський селищний голова Ігор Педан. Вони побажали ювіляру міцного здоров'я, тепла та уваги рідних і друзів та довгих років активного життя.
Read more

Субота, 16 листопада 2013

Приймають естафету пам’яті жителі села Малинівка


images/resized/images/DSCN4746_200_150.jpg
З нагоди 69-ї річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників і 70-ї річниці визволення села Малинівка відбувся урочистий мітинг, покладання квітів до Братської могили за участі жителів.
В урочистих  заходах взяли участь голова районної ради Світлана Тилик, голова районної державної адміністрації Тамара Сакара, голова Петрівської районної організації ветеранів України Олег Гіюк, Малинівський сільський голова Анатолій Яротник.
Read more

П'ятниця, 15 листопада 2013

День працівників сільського господарства


images/resized/images/DSCN1715_200_150.JPG
images/resized/images/DSCN1682_200_150.JPG

Щорічно третя неділя листопада відмічається в Україні, як професійне свято працівників сільського господарства.

З нагоди Дня працівників сільського господарства відбулися урочистості на які було запрошено дбайливих  господарів  району, незалежно від форм власності та господарювання.

Сільгоспвиробників привітала куратор нашого району, заступник голови облдержадміністрації Галина Пастух, голова районної ради Світлана Тилик, яка подякувала працівникам, керівникам господарств за співпрацю та розуміння, адже вони допомагають утримувати соціальну сферу на селі. Вона побажала процвітання господарствам, злагоди та добробуту у сім’ях. До привітань приєдналась голова райдержадміністрації Тамара Сакара звертаючись до господарників сказала, що наш край славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, має міцні усталені сільськогосподарські традиції. Сьогодні нелегко працювати на землі, і лише завдяки наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві дедалі підвищуються. Вона побажала подальших успіхів, щедрих врожаїв на полях, садах та городах, високих удоїв та приплодів на фермах, добра та затишку в оселях.

 

Керівники району та області вручили кращим керівникам та працівникам Почесні грамоти райдержадміністрації та грошові винагороди за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток сільського господарства району та з нагоди професійного свята.

Для нагороджених та усіх присутніх прозвучали музичні вітання від працівників районного Будинку культуру. 

Read more

Вівторок, 12 листопада 2013

Відбулася тридцять друга сесія Петрівської районної ради шостого скликання


images/resized/images/DSCN1592_200_150.JPG
images/resized/images/DSCN1597_200_150.JPG
 Відбулася тридцять друга сесія Петрівської районної ради шостого скликання,
на якій розглянуто наступні питання:
    
1. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, громадянину Поворознюку Олександру Григоровичу.
2. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, громадянину Козловському Віталію Володимировичу.
3. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, громадянці Суворій Валентині Іванівні.
4. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, громадянину Поворознюку Віталію Олександровичу.
5. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої в оренду громадянину Любченку Андрію Валерійовичу.
6. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, наданих в оренду громадянці Чернашовій Ользі Олександрівні.
7. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої в оренду громадянці Півторацькій Любові Олександрівні.
8. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, наданої в оренду громадянину Рябцю Віктору Олександровичу.
9. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, яка відводиться в оренду громадянці Спектор Любові Едуардівні.
10. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані в оренду ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат».
11. Про передачу автобуса із спільної власності територіальної громади сіл, селищ Петрівського району до комунальної власності територіальної громади Петрівської селищної ради.
12. Про внесення змін та доповнень до бюджетної програми районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2013 рік.
Read more

Вівторок, 05 листопада 2013

Відбувся семінар з сільськими, селищними головами


images/resized/images/SAM_5386_200_150.JPG

У ході семінару із сільськими, селищними головами голова районної ради Світлана Тилик проінформувала слухачів стосовно реалізації Закону України "Про органи самоорганізації населення» на території району.

За результатами визначено конкретні заходи щодо реалізації можливості громадян створювати органи самоорганізації населення та створення умов для участі жителів району у вирішенні питань місцевого самоврядування.


images/resized/images/DSCN1484_200_150.jpg
Заступник голови райдержадміністрації Олександр Лукашов та начальник фінуправління райдержадміністрації Галина Овдій проінформували «Про перспективи виконання дохідної та видаткової частини бюджетів району до кінця 2013 року та завдання щодо завершення бюджетного періоду». Сільським, селищним головам доручено проаналізувати бюджет 2013 року, особливо у забезпеченні коштів на заробітну плату та енергоносії, а також розпочати роботу щодо формування бюджету 2014 року.
Read more

П'ятниця, 01 листопада 2013

Виїзне засідання Координаційної ради


01 листопада 2013 року голова  районної ради Світлана Тилик взяла участь у  виїзному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування  у Новоархангельському районі, яке проводив голова  Кіровоградської обласної ради Микола Ковальчук.
У ході візиту члени Координаційної ради  відвідали Надлацьку сільську раду; дошкільний навчальний заклад "Сонечко"; Надлацьку сільську лікарську амбулаторію; стаціонарне відділення постійного проживання одиноких непрацездатних громадян. Також  відвідали Мар'янівську сільську раду; Мар'янівський сільський Будинок культури; загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня; виробничу базу ПОП ім. Гагаріна.
У ході пленарної частини засідання Координаційної ради розглядалися  наступні питання:
про реалізацію в Кіровоградській області Закону України "Про органи самоорганізації населення";
про впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в місцевих радах Кіровоградської області.

Read more

Вітаємо!


В першу  неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України  відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Вам доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім'ї, з проблемами працевлаштування.

Соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Тож шановні працівники соціальної сфери щиросердно бажаємо Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії.

Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)