28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

2014

Субота, 27 грудня 2014

26 грудня 2014 року відбулася сорок третя сесія районної ради


images/resized/images/DSCN9209_200_150.JPG

26 грудня 2014 року відбулася сорок третя сесія районної ради, на якій було розглянуто наступні питання:

1. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 03 лютого 2014 року № 474 "Про районний бюджет на 2014 рік.

2. Про правовий режим використання нежитлової будівлі за адресою: Петрівський район смт Петрове вул. Комінтерна, 3.

3. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 26 вересня 2014 року № 554 «Про затвердження переліку об’єктів (майна) спільної власності територіальних громад сіл, селищ Петрівського району Кіровоградської області» та до додатків 1, 2, 4, 9 до цього рішення.

4. Про затвердження Порядку погодження проведення орендарями реконструкції, технічного переоснащення, поліпшення орендованого майна, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Петрівського району Кіровоградської області.

Read more

П'ятниця, 19 грудня 2014

Людина починається з добра


images/resized/images/2347_200_150.jpg
images/resized/images/2346_200_150.jpg

19 грудня 2014 року в Петрівській ЗОШ ІІ-ІІІ ст.- гімназії відбувся захід під назвою «Людина починається з добра» в якому почесними гостями заходу стали голова Петрівської районної ради Світлана Тилик та представник ПАТ ЦГЗК – директор з побуту і соціальної сфери комбінату - Віктор Артюх .

В день Святого Миколая, Світлана Олександрівна і Віктор Артюх вітаючи всіх зі святом також вручили подарунки і гімназії, це нові зручні стільці для актового зала, та меблі для їдальні.

Директор НВК Алла Вєтрова висловила щиру подяку гостям, а також директору Петрівського кар’єру Олександру Тилику за постійну увагу до навчального закладу. Зауважила, що вперше за вісім років, впродовж яких працює на займаній посаді, отримали такий подарунок, який залишиться на довгі роки, буде служити ще не одному поколінню школярів.

Read more

П'ятниця, 12 грудня 2014

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС


images/resized/images/DSCN0084_200_150.jpg
images/resized/images/DSCN0086_200_150.jpg

12 грудня 2014 року в сесійній залі районної ради відбулися заходи з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, в яких взяли участь голова районної ради Тилик Світлана Олександрівна та перший заступник голови районної державної адміністрації Дементьєв Ігор Геннадійович.

Виступаючи голова районної ради зазначила, що події Чорнобиля ніколи не зітруться в пам'яті десятків поколінь, а катастрофа назавжди залишиться спільним болем.Побажала усім доброго здоров'я, довгих років життя, здійснення мрій і сподівань.

За мужність та відвагу при виконанні робіт з ліквідації аварії на ЧАЕС, активну громадську позицію членам громадської організації ліквідаторам району було вручено нагороди – ордени та нагрудні знаки.

Після урочистих заходів відбулася поминальна літургія в Храмі Вознесіння Господнього

Read more

П'ятниця, 05 грудня 2014

День місцевого саморядування


images/resized/images/DSCN0002_200_150.JPG

5 грудня 2014 року в сесійній залі районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Депутатів рад усіх рівнів, сільських, селищних голів, працівників органів місцевого самоврядування привітали голова районної ради Світлана Тилик, голова районної державної адміністрації Олександр Анісімов, заступник голови районної ради Володимир Руденко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Борис Гнатюк, начальник відділення Олександрійського ОВК Олег Откидач, Ганнівський сільський голова Ніна Цапенко, голова волонтерського руху «Допоможемо воїнам Петрівщини» Алла Горністова.

Read more

Підписано угоду про співпрацю між Програмою розвитку ООН та Петрівською районною радою і Петрівською районною державною адміністрацією


images/resized/images/DSCN9999_200_150.JPG
images/resized/images/DSCN9965_200_150.JPG

5 грудня 2014 року в сесійній залі районної ради проведено районний семінар-презентацію третьої фази спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», метою якого є сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив на території району.

Семінар-презентація проводився координатором Кіровоградського обласного підрозділу впровадження Проекту Оленою Радул за участю голови районної ради Світлани Тилик та голови районної державної адміністрації Олександра Анісімова.

На заході були присутні сільські, селищні голови, члени активу громад від територій району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, засоби масової інформації.

Після проведення презентації було оголошено конкурс на участь сільських, селищних рад в Проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - III» та підписано угоду про співпрацю між Програмою розвитку ООН та Петрівською районною радою і Петрівською районною державною адміністрацією

Read more

Вівторок, 25 листопада 2014

Мрія, що втілюється в дійсність


images/resized/images/431_200_150.jpg

В рамках соціального проекту «Місто нашими руками», спрямованого, перш за все, на розвиток активності місцевої громади, її жителів, яким не байдуже середовище, в якому вони живуть, районна рада разом з райдержадміністрацією, взяли на «буксир» Петрівську селищну раду.

Грантовий сертифікат та кошти переможців в рамках соціальних проектів компанії «Метінвест» стали поштовхом до початку робіт по оновленню набережної та реконструкції парку, а кошти спонсорів, небайдужих керівників підприємств та організацій дали можливість, крім зазначених об’єктів, встановити дитячі майданчики на мікрорайоні, автобусні зупинки. Постійну допомогу в процесі проведення робіт з благоустрою нам надають колективи Петрівського кар’єру, газової дільниці, підприємства району електричних мереж, райавтодору, Петрівського ККП, КП «Петрівське» колективи працівників культури, освіти, районної ради, райдержадміністрації, Петрівської ЦРЛ, управління юстиції, пенсійного фонду, центра зайнятості, редакції, громадські організації, небайдужі жителі селища - це більше 250 чоловік.

Read more

Субота, 22 листопада 2014

Петрівщина вшанувала пам’ять жертв голодомору


images/resized/images/2284_200_150.jpg
images/resized/images/2285_200_150.jpg
images/resized/images/2286_200_150.jpg

В селищі Петрове вшанували пам'ять жертв голодоморів. 22 листопада 2014 року відбулося покладання квітів до пам'ятного знака жертвам голодоморів. У церемонії взяли участь голова районної ради Світлана Тилик, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Дементьєв, Петрівський селищний голова Ігор Педан, Благочинний району, настоятель Свято-Покровської церкви Петрового, ієрей Дмитро Городецький, представники трудових колективів, громадськість та учнівська молодь.

Учасники скорботного мітингу запалили жалобні свічки та поклали квіти до пам’ятного знака жертвам голодоморів. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять співвітчизників, які загинули внаслідок Голодомору 1932-1933 років.

Протоієрей Димитрій відслужив панахиду за невинно убієнними земляками та закликав у молитві пом’янути тих, кому довелося зазнати жахіть голодної смерті.

Read more

Вівторок, 04 листопада 2014

Засідання громадської ради


images/resized/images/2264_200_150.jpg
images/resized/images/2265_200_150.jpg

4 листопада 2014 року відбулося засідання громадської ради, в якому взяли участь голова районної ради Світлана Тилик, та представники громадських організацій, які виявляють активну громадянську позицію у вирішенні проблем району. Зокрема, громадська організація «Однодумці» та Петрівська районна громадська організація «Молода Петрівщина».

Питання порядоку денного – реалізація проектів «Набережна закоханих» та «Парк відпочинку» в селищі Петровому та пошук рішень щодо збереження цих об’єктів для наступних поколінь.

Світлана Олександрівна зазначила, що Петрівська районна громадська організація «Молода Петрівщина» та Петрівська селищна рада взяли участь у конкурсі соціальних проектів, де отримали перемогу і виграли грант на суму 50 тисяч гривень на облаштування набережної річки Інгулець та 150 тисяч на облаштування парку відпочинку.

Голова районної ради ознайомила присутніх з переліком робіт, які вже виконані, та які ще планується виконати, розповіла про кошти, які залучено та витрачено на реалізацію даних проектів, а також повідомила про те, що ще планується зробити найближчим часом.

Тому під час обговорення Світлана Олександрівна обговорила з громадськістю комплекс заходів по збереженню об’єктів, що почали відбудовуватися в районі.

Read more

Вівторок, 28 жовтня 2014

28 жовтня 2014 року в селищі Петрове відбувся мітинг, присвячений 70-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.


images/resized/images/img_8527_200_150.jpg

В Петрове відбулася естафета пам’яті «Слава визволителям України», яка розпочалися марш-пробігом, приуроченому 70-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Маршрут пролягав вулицями Ілліча та Жовтнева від пам’ятника радянським танкістам до Братської могили радянських воїнів. В пробігу взяли участь учні та вчителі Петрівського НВК.

 

Read more

Четвер, 23 жовтня 2014

Петрівщина попрощалася із Олександром Хрулем


images/resized/images/2245_200_150.jpg

22 жовтня 2014 року Петрівщина була в жалобі.

Передчасно згасла зірка життя нашого земляка, доброго сина, гарного товариша, однокласника, справжнього патріота і вірного сина України - Олександра Григоровича Хруля.

Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)