28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

вересня 2015

Середа, 30 вересня 2015

Відкриття нового навчального року для людей поважного віку


images/resized/images/192-l_200_150.jpg
images/resized/images/193-l_200_150.jpg
У Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Петрівського району 30 вересня 2015 року відбулось урочисте відкриття нового навчального року.
На урочистому дійстві звучали слова вітання від голови районної ради Тилик Світлани Олександрівни та голови районної державної адміністрації Завалія Сергія Володимировича, які привітали присутніх з Днем людей поважного віку та Днем ветерана, адже більшість слухачів Університету – пенсіонери. Керівники району вручили найбільш ініціативним і завзятим «студентам» дипломи Петрівської районної державної адміністрації за активну участь в житті Університету третього віку.
З вітальним словом звернулась до присутніх директор територіального центру Лук’янова Інна Олександрівна: "Хочу вам сказати, що з виходом на пенсію життя тільки починається. І це можуть довести вам студенти, які прийшли до нас вже втретє. Якщо перший рік нам було важко набрати студентів, то на сьогодні охочих бути нашими студентами чимало.
Викладачі, які люб’язно погодились на волонтерських засадах викладати в Університеті:
- юридичний факультет: - юрисконсульт тер центру Роман Лук’янов, заступник начальника управління ПФУ в Петрівському районі Світлана Годун, начальник УСЗН Валентина Сибіра В.Г.- це ті люди, які завжди допоможуть вам набути впевненості у собі, у своїх силах в цей складний час".
Із привітальними словами та побажаннями слухачам міцного здоров’я, успіхів та творчої праці виступили начальник районного управління соціального захисту населення Сибіра Валентина Григорівна, настоятель Свято-Покровської церкви протоієрей Дмитро Городецький та викладач-волонтер Сердюк Іван Васильович.

Read more

В День людей поважного віку керівництво району завітало до районної лікарні


images/resized/images/204-l_200_150.jpg
images/resized/images/DSCN1305_200_150.JPG
Турбота про людей поважного віку – справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна підтримка особливо потрібні цим людям.
Саме з цією метою, до літніх людей, які знаходяться на лікуванні у терапевтичному відділенні центральної районної лікарні 30 вересня 2015 року завітали голова районної ради Світлана Тилик, голова районної державної адміністрації Сергій Завалій, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, начальник районного управління соціального захисту населення Валентина Сибіра та директор територіального центру Інна Лук’янова.

Гості привітали пенсіонерів із Днем людей поважного віку та Днем ветерана, побажали якнайшвидше зміцнити своє здоров’я, родинного благополуччя та сімейного затишку, щастя та мирного неба над головою.
В ході візиту, також оглянули, як виконуються ремонтні роботи в відділенні лікарні. Палати облаштовуються по-сучасному, вже замінено вікна та двері, радіатори опалення, комунікації, укладений кахель. Є надія, що в жовтні відремонтоване терапевтичне відділення Петрівської ЦРЛ зможе прийняти хворих у затишних лікарняних палатах.
Read more

П'ятниця, 25 вересня 2015

25 вересня 2015 року відбулася сорок дев’ята сесія районної ради


images/resized/images/DSCN0915_200_150.JPG

25 вересня 2015 року відбулася сорок дев’ята сесія районної ради, яка розглянула наступні питання:

1. Про заслуховування інформації прокурора Петрівського району про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Петрівського району за І півріччя 2015 року.
2. Про заслуховування інформації начальника Петрівського РВ УМВС України в Кіровоградській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Петрівського району за І півріччя 2015 року.
3. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Петрівський комбінат комунальних підприємств» на 2016 рік.
4. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Капітального будівництва» на 2016 рік.

Read more

Вівторок, 22 вересня 2015

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко побував з робочою поїзкою в Петрівському районі


images/resized/images/135-l_200_150.jpg
Під час робочої поїздки до Петрово Сергій Кузьменко разом із головою районної ради Світланою Тилик та головою РДА Сергієм Завалієм оглянули відновлену набережну річки Інгульця та реконструйований парк відпочинку.
Крім цього, голова облдержадміністрації ознайомився з ходом розчистки русла та будівельними роботами по благоустрою берегової лінії річки Березніговатої, що у самому центрі Петрового впадає у Інгулець. Робочим проектом по відновленню і підтриманню сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки передбачено здійснити очищення акваторії від очерету, розчистити русло річки та облаштувати 100 метрів берегової лінії.
Read more

Понеділок, 07 вересня 2015

День підприємця


images/resized/images/049_s_200_150.jpg
Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.
З цієї нагоди 4 вересня 2015 року в сесійній залі адміністративного приміщення районної ради відбулися урочистості, участь в яких взяли керівники району, керівники структурних підрозділів РДА, територіальних органів міністерств і відомств України, представники районних ЗМІ і самі винуватці свята.
До підприємців із вітальними словами звернулися голова районної ради Світлана Тилик та голова РДА Сергій Завалій.
Read more

Вівторок, 01 вересня 2015

Районна конференція вчителів


images/resized/images/0010-l_200_150.jpg
28 серпня 2015 року у Будинку культури с. Луганки відбулася конференція педагогічних працівників району. У ній взяло участь більше 250 працівників установ і закладів освіти.
В роботі конференції також взяли участь голова Петрівської районної державної адміністрації Сергій Завалій, голова районної ради Світлана Тилик, заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Панета.
На початку заходу учасники конференції переглянули відеофільм «Учителем школа стоїть» («Учитель – витвір і скарб від Творця»).
Молодих учителів та всіх присутніх з новим навчальним роком привітали керівники району Світлана Тилик та Сергій Завалій. Разом вони вручили семи спеціалістам матеріальну допомогу.
Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)