28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

червня 2016

Четвер, 30 червня 2016

Відбулася восьма сесія сьомого скликання


images/resized/images/3006201612_200_150.jpg

30 червня 2016 року відбулася восьма сесія районної ради, яка розглянула наступні питання:

1. Про звіт про виконання цільової комплексної програми поліпшення охорони навколишнього природного середовища та використання природних ресурсів у Петрівському районі на 2006-2015 роки.

2. Про звіт про виконання районної цільової програми захисту від шкідливої дії води сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь в Петрівському районі на 2010-2011 роки та прогноз до 2015 року.

3. Про внесення змін та доповнень до бюджетної програми районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік.

4. Про внесення змін та доповнень дорайонної програми забезпеченнябезпеки дорожнього руху на 2013-2017 роки.

Read more

Середа, 29 червня 2016

Відбулися урочистості до свят


images/resized/images/240620164_200_150.jpg

24 червня 2016 року в приміщенні районного Будинку культури відбулися урочисті заходи та концертна програма, присвячені Дню державної служби, Дню молоді й 20-й річниці прийняття Конституції України.

Керівники району привітали громадськість зі святами та нагородили відзнаками Петрівської районної ради і Петрівської районної державної адміністрації сумлінних працівників різних галузей Петрівщини.

Концертну програму підготували аматори та працівники районного Будинку культури.

В кінці заходу дівчата в народних костюмах пригостили глядачів запашними короваями.

Read more

П'ятниця, 24 червня 2016

День Конституції України


images/resized/images/28-06-2012_200_150.jpg

Шановні петрівчани!

Вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!

Цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства, а тому нам з Вами залишається тільки сподіватись, що всі задекларовані Конституцією права та свободи поступово будуть нормою життя громадян України.

Демократичний розвиток ніколи не був легким, тож наберемося терпіння та віри у те, що наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буде назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

 

З повагою

Голова районної ради                                 Т. Сакара

Read more

День молоді

Шановні петрівчани!

Щиро вітаю всіх жителів з днем молоді!

Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.

Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Тому з нагоди свята бажаю усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

 

     З повагою 

Голова районної ради                                          Т. Сакара

Read more

Четвер, 23 червня 2016

День державної служби

Шановні держслужбовці!

 

Щиро вітаю Вас з професійним святом –Днем державної служби!

 

Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

Бажаю Вам здоров'я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях, добра і добробуту, заслуженої шани і вдячності людей!

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний,а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесногоі відповідального професійного обов’язку.

 

З повагою

       Голова районної ради                           Т. Сакара

Read more

Середа, 22 червня 2016

День вшанування пам'яті жертв війни

 22 червня 2016 року з нагоди Дня пам'яті жертв Великої Вітчизняної війни біля Братської могили радянських воїнів в смт Петровому відбувся мітинг та покладання квітів.

Участь у мітингу та покладанні квітів взяли голова Петрівської районної ради Тамара Сакара, голова районної адміністрації Сергій Завалій, трудові колективи підприємств, установ, організацій, представники громадськості.

О 9:30 годині усі учасники мітингу схилили голови у хвилині мовчання за загиблими у Великій Вітчизняній війні.

 

  

Read more

Вівторок, 21 червня 2016

Відбулися урочистості присвячені Дню медичного працівника

       Сьогодні в сесійній залі районної ради відбулися урочистості присвячені Дню медичного працівника. Лікарів, фельдшерів, медсестер, санітарів, ветеранів та всіх, хто працює у медичній галузі району, з нагоди професійного свята привітали голова районної ради Тамара Сакара та голова райдержадміністрації Сергій Завалій. Вони вручили кращим представникам професії відзнаки Петрівської районної ради та районної державної адміністрації.

Read more

П'ятниця, 17 червня 2016

Свята Трійця

Шановні Петрівчани! 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з величніших християнських свят – Трійці!

 

У цей світлий день Святий дух зійшов до апостолів, благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини.

Різні народні обряди супроводжують святу Трійцю зеленими барвами, символізуючи оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяють надію на краще майбутнє, примножують прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.

Тож нехай це свято надихає всіх вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.

  

З повагою

       Голова районної ради                           Т. Сакара

Read more

День медичного працівника

Шановні медичні працівники!

У день Вашого професійного свята хочеться сказати багато теплих та лагідних слів на Вашу адресу. Ви - запорука нашого здоров'я, Ви - наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя! Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання і це найголовніше.

Від усієї душі бажаю Вам здоров'я, щастя та безхмарного неба. Нехай усе у Вас буде добре!

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

 

      З повагою

Голова районної ради                         Т. Сакара

 

Read more

Четвер, 09 червня 2016

Зустріч з Героями Петрівщини

        8 червня 2016 року в Районному Будинку культури відбулися заходи присвячені зустрічі демобілізованих земляків, які повернулися додому із зони антитерористичної операції. Їх зустрічали, під марші духового оркестру, вітали квітами, діти – сувенірами виготовленими власноруч.

Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)