28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

квітня 2017

П'ятниця, 28 квітня 2017

З Першотравнем!


 
 
 

Шановні петрівчани та жителі району!

Від щирого серця вітаю Вас з першотравневими святами. У ці дні вшановують всіх трудівників, які віддають своє життя праці, задля добробуту й благополуччя своєї родини, свого краю, Батьківщини.

Це час весняного оновлення природи, коли земля прокидається від зимової сплячки і все навколо починає квітнути і буяти.

Бажаю, щоб і Ваші життєві сили оновилися, щоб Ваша праця була радісною і приємною, щоб всі починання завершувались успіхом і давали гарні плоди.

Хай ці чудові травневі дні додадуть Вам сили, наснаги, оптимізму, впевненості у власних силах. Нехай панує мир та злагода у Ваших оселях.

 

З повагою

Голова районної ради                             Т. Сакара

Read more

Четвер, 27 квітня 2017

Відкриття пам'ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської аварії


26 квітня 2017 року в селищі Петрове, для увіковічення пам’яті всіх живих і спочилих ліквідаторів техногенної аварії на Чорнобильській АЕС, було встановлено пам'ятний знак. Право перерізати стрічку було надано голові Петрівської районної ради Тамарі Сакарі, голові Петрівської районної державної адміністрації Сергію Завалію, голові Петрівської селищної ради Світлані Тилик та ліквідаторам Чорнобильської катастрофи Віктору Сікуну і Миколі Тайдакову. Настоятелем Свято-Покровської церкви селища Петрове та протоієреєм  Дмитром  Городецьким було проведено обряд благословення пам'ятного знаку та його освячення.

Read more

Середа, 26 квітня 2017

Міжнародний день пам’яті Чорнобиля


Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, низький уклін Вам за Вашу мужність, за Ваш подвиг. Нехай Господь пошле Вам здоров'я, сили, нехай у Ваших родинах панує мир та злагода. Успіхів Вам у всіх Ваших справах. 

Нехай сонце зігріває Вас своїм теплом ще багато-багато років! 

 

З повагою

 

Голова районної ради                             Т. Сакара

Read more

Угода про соціально-економічне партнерство


25 квітня 2017 року відбулося підписання Угоди про соціально-економічне партнерство між Петрівською районною радою, Петрівською районною державною адміністрацією та Приватним акціонерним товариством «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат».

Read more

П'ятниця, 14 квітня 2017

Світле Христове Воскресіння – Свята Пасха


 
 
 

Дорогі  петрівчани!

Вітаю Вас зі святом Великодня, бажаю щоб це свято увійшло у кожний дім, кожну родину, наповнило Ваші душі та серця найсвітлішими духовними скарбами: любов’ю, співчуттям і терпимістю. У торжестві Великоднього вітання бажаю, щоб Ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка. Міцного здоров’я, душевної чистоти, гармонії, миру, спокою та непохитної віри у завтрашній день!

Хай завжди переможний дух надії, всепрощення і надалі супроводжує Вас та Ваші родини, дає сил, енергії, наснаги для добрих і корисних справ задля процвітання нашого району та рідної України.

Христос Воскрес!

 

З повагою 

Голова Петрівської районної ради                          Т. Сакара

Read more

Понеділок, 10 квітня 2017

Всесвітній день здоров'я


 

7 квітня 2017 року в спортивному залі ДЮСШа відбулася спартакіада з нагоди Всесвітнього Дня здоров’я, в якій взяли участь збірна каманда Петрівської районної ради та Петрівської райдержадміністрації "Радар", каманда КЗ "Петрівська центральна районна ліарня" "Адреналін" та команда  воїнів АТО і юних волонтерів "Атошки".

Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)