28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

Вхід

Увійти  \/ 

Login to your account

червня 2017

П'ятниця, 30 червня 2017

Відбулася сімнадцята сесія сьомого скликання


30 червня 2017 року відбулася сімнадцята сесія сьомого скликання на якій було розглянуто наступні питання:

1. Про внесення змін та доповнень до бюджетної програми районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2017 рік.

2. Про внесення змін та доповнень до районної програми «Оборона» на 2016-2017 роки.

3.Про внесення змін та доповнень до комплексної програми розширення інформаційного простору Петрівського району на 2016 – 2020 роки.

Read more

Четвер, 29 червня 2017

На Петрівщині відбулися урочистості до свят


27 червня 2017 року в приміщенні районного Будинку культури відбулися урочисті заходи та концертна програма, присвячені Дню Конституції України, дню державної служби та Дню молоді.

Голова Петрівської районної ради Тамара Сакара та голова Петрівської районної державної адміністрації Сергій Завалій привітали громадськість зі святами та нагородили відзнаками Петрівської районної ради і Петрівської районної державної адміністрації сумлінних працівників різних галузей Петрівщини.

Концертну програму підготували аматори та працівники районного Будинку культури.

Read more

Четвер, 22 червня 2017

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні


22 червня 2017 року в селищі Петрове відбувся мітинг присвячений  Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У  заході вз’яли участь заступник голови Петрівської районної ради Антоніна Іванова, голова районної державної адміністрації Сергій Завалій, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, голова Петрівської селищної ради Світлана Тилик, трудові колективи підприємств, установ, організацій, представники громадськості та ветерани.

Покладанням квітів до Меморіалу загиблим воїнам та хвилиною мовчання петрівчани віддали шану всім загиблим під час Великої Вітчизняної війни та всім тим, хто поклав на алтар перемоги своє життя та здоров’я.

Read more

День Конституції України


День Конституції України - історична дата в календарі, яка навіки закарбувала волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Правові гарантії, закладені в Основному Законі, є стимулом для плідної, натхненної праці на благо добробуту та процвітання нашої держави, заради миру й щастя у спільному домі. 

Вшановуючи сьогоднішнє свято, всі ми глибоко усвідомлюємо спільну відповідальність за виконання покладеного на нас конституційного обов’язку щодо сумлінної сплати податків, наповнення бюджетів усіх рівнів, забезпечення соціально-економічної стабільності в області. 

Щиро вітаю Вас, дорогі співвітчизники, з нагоди Дня Конституції України. Зичу міцного здоров’я, миру та злагоди, добробуту в кожній родині. 

Будьмо разом у процесі побудови демократичного громадянського суспільства. 

Віримо у високе призначення та світле майбутнє нашої держави! 

Слава Україні!

 

 З повагою

Голова районної ради                             Т. Сакара

Read more

День молоді


Дорогі друзі, колеги!

 

Від щирого серця вітаю нас усіх із Днем молоді: і тих, хто тільки вступає у доросле життя, і тих, для кого молодість – не лише паспортні дані, але й філософія життя, незалежно від віку та пройденого шляху. 

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього. 

Це той рубіж, коли кожна маленька перемога стає запорукою великого життєвого успіху. 

Молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів, кохайте, дерзайте і обов'язково перемагайте! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах. 

Сучасні і освічені, ви – сьогодення нашого краю і його майбутнє. Ваша невичерпна енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі та виробництві, в науці,  спорті, мистецтві, громадській та політичній діяльності. Сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні Ваші успіхи, Ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого. Потрібні саме ті якості, які властиві молодості і молодим.

З нагоди свята бажаю усім молодим міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого Ви прагнете!

 

 З повагою

Голова районної ради                             Т. Сакара

Read more

День державної служби


Шановні державні службовці!

 

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби України. Вірно, чесно та шляхетно служити своєму народові та державі в ім'я її процвітання для українців у всі часи було почесним обов'язком.

Без сумніву, саме на Вас покладена основна відповідальність за стан справ у розбудові нашої України, за втілення в життя всіх найголовніших функцій держави.

Від Ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні загалом, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави на міжнародному рівні.

Від усієї душі бажаю Вам, шановні колеги, успіхів, терпіння, сили волі, міцного здоров'я, щирих друзів та творчої наснаги! Зі святом.

 

 З повагою

Голова районної ради                             Т. Сакара

Read more

Понеділок, 19 червня 2017

День медичного працівника


16 червня 2017 року у сесійній залі Петрівської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Лікарів, фельдшерів, медсестер, санітарів, ветеранів та всіх, хто працює у медичній галузі району з нагоди професійного свята привітали голова районної ради Тамара Сакара та голова райдержадміністрації Сергій Завалій.

Кращих працівників було нагороджено Почесною грамотою Петрівської районної ради і Петрівської районної державної адміністрації.

Працівники культури підготували святковий конерт.

Read more

Четвер, 15 червня 2017

18 червня – День медичного працівника


Дорогі медичні працівники!

З нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу.

Від усього серця вітаю Вас з професійним святом і бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією! 

 

 З повагою

Голова районної ради                             Т. Сакара

Read more

Середа, 07 червня 2017

Відкриття студійного комплексу радіо "Голос Петрівщини"


06 червня 2017 року відбулося урочисте відкриття Радіо «Голос Петрівщини». Заступник голови районної ради Антоніна Іванова, голова районної державної адміністрації Сергій Завалій та перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета нагородили Почесною грамотою Петрівської районної ради і Петрівської районної державної адміністрації за значний внесок у розвиток інформаційного простору, активну громадську позицію та з нагоди Дня журналіста головного редактора районного радіо «Голос Петрівщини» Олександра Догу.

Read more

П'ятниця, 02 червня 2017

День журналіста України


 

Шановні журналісти!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем журналіста.

Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об'єктивну картину нашого сьогодення.

Сучасне суспільство неможливо уявити нині без інформації та комунікаційних мереж. Тому сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти, а головне – їх неупередженого осмислення та професійного оприлюднення

У цей святковий для Вас день бажаю об'єктивності у творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, добрих новин, високих рейтингів, поповнення аудиторії, а також міцного здоров'я, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.

 

 З повагою

Голова районної ради                             Т. Сакара

Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (118)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)