28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

липня 2017

Вівторок, 25 липня 2017

Аналітичний огляд страхових нещасних випадків на виробництві та профзахворювань


Аналітичний огляд страхових нещасних випадків на виробництві та профзахворювань зареєстрованих  у відділенні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Долинському районі (Долинський, Новгородківський, Петрівський райони) за 6 місяців 2017 року

Read more

П'ятниця, 21 липня 2017

Відбулося засідання комісії щодо вшанування кращих працівників району на Дошці пошани

Засідання комісії провели заступник голови районної ради Антоніна Іванова та перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Панета.

На засіданні комісії розглянуто клопотання керівників підприємств, установ та організацій району, сільських голів, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо вшанування на районній Дошці пошани громадян та колективів району.

За результатами розгляду клопотань голові районної державної адміністрації та голові районної ради рекомендовано вшанувати 13 громадян та 11 колективів району.

Відкриття оновленої Дошки пошани планується 24 серпня 2017 року.

Read more

Плановий об'їзд об'єктів в районі, що ремонтуються


Голова районної ради Тамара Сакара, голова райдержадміністрації Сергій Завалій, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета відвідали об'єкти, де наразі ведуться ремонтні роботи, а саме: Новостародубська музична школа, Новостародубська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів, Балахівська загальноосвітня школа І – ІІІ  ступенів, центр дитячо-юнацької творчості, територіальний центр, Петрівська загальноосвітня школа І ступеня, КЗ «Петрівське НВО «ЗШ І – ІІІ ступенів – гімназія», будинок № 32 по вулиці Центральній в смт Петрове, будинок № 1-б по вулиці Кошового в смт Петрове, будівлія офісу районної організації ветеранів України в смт Петрове, музею історії та районний Будинок культури.

Read more

Середа, 19 липня 2017

Переможці конкурсу програми «Майбутнє – спільна справа» отримали грантові сертифікати


 

19 липня 2017 року в сесійному залі Петрівської районної ради презентували свої проекти - переможці конкурсу, в рамках районної програми «Майбутнє – спільна справа», яким було урочисто вручно грантові сертифікати.

В заході взяли участь голова районної ради Тамара Сакара, голова районної державної адміністрації Сергій Завалій, директор департаменту зв’язків з громадськістю та регіонального розвитку м. Кривий Ріг та східних регіонів ПрАТ ЦГЗК Дмитро Мурашко, сільські голови, керівники структурних підрозділів районної ради, РДА, підприємств, установ та організацій.

Read more

П'ятниця, 14 липня 2017

З Днем металурга


 
 

Шановні працівники металургійної галузі!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем металурга.

Металург – дуже важка і небезпечна професія, але без результатів праці металургів не було б ні легкої, ні важкої промисловості, а наше повсякденне життя дуже сильно б відрізнялася від того, що ми зараз маємо!

Почесна і нелегка праця металурга багато в чому визначає економічний потенціал та оборонну міць нашої держави.

У день вашого професійного свята дозвольте від душі подякувати вас, шановні металурги, за щоденну працю, відданість улюбленій справі, вклад в економічний і соціальний розвиток Петрівського району.

Прийміть сердечні побажання міцного здоров'я, благополуччя, нових професійних досягнень!

Щастя і процвітання вам і вашим близьким!

 

 З повагою

Голова районної ради                              Т. Сакара

 

Read more

Привітали бухгалтерів із професійним святом


14 липня 2017 року в сесійному залі Петрівської районної ради  голова районної ради Тамара Сакара та керівник апарату райдержадміністрації Ольга Семехова привітали бухгалтерів з їхнім професійним святом та нагородили Почесними грамотами Петрівської районної ради і Петрівської районної державної адміністрації кращих бухгалтерів району.

Read more

З Днем бухгалтера


Шановні бухгалтери, Вітаю Вас з професійним святом!

День бухгалтера відзначається для того, щоб підкреслити надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки де б не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та професійні знання.

Від щирого серця бажаю Вам здоров’я та щастя, розсудливості та впевненості, а також великого успіху, який буде супроводжувати Вас у всіх Ваших справах!

 

З повагою

Голова районної ради                       Т. Сакара

Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)