28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

серпня 2017

Понеділок, 28 серпня 2017

День незалежності України


 

24 серпня 2017 року на Петрівщині відзначили 26 річницю Дня незалежності України.

Святкові заходи розпочалися молебнем, який відбувся у Свято-Покровському храмі селища Петрове за участю голови районної ради Тамари Сакари, голови райдержадміністрації Сергія Завалія  та заступника голови райдержадміністрації Тетяни Панети.

Урочистості продовжилися яскравою, багатолюдною Ходою вишиванок.

Read more

П'ятниця, 25 серпня 2017

Відкриття парку відпочинку в с. Олександрівка


 

24 серпня 2017 року в селі Олександрівка на День села відбулося урочисте відкриття парку відпочинку, який в собі поєднав паркову зону з великим сценічним майданчиком, зону вуличних спортивних тренажерів, дитячий ігровий майданчик та сільський клуб.

На свято прибули керівники району: голова районної ради Тамара Сакара, голова райдержадміністрації Сергій Завалій та перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета та Чечеліївський сільський голова Сергій Дяченко.

Read more

Середа, 23 серпня 2017

З Днем незалежності України


 
 
 

Дорогі жителі Петрівського району!

Вітаю Вас з нашим великим національним святом  від себе особисто і від усіх депутатів районної ради.

У цей день ми вшановуємо найвизначніше творіння Українського народу – незалежну й вільну Українську державу. Вшановуємо зусилля мільйонів співвітчизників, завдяки яким 25 років тому ми всі стали свідками здійснення споконвічної мрії сотень поколінь українців – бути вільними та незалежними.

Від душі зичу усім мешканцям  району міцного здоров’я та щастя, добра та миру, достатку та щедрої долі, сили та наснаги. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної України.

 

     З повагою

Голова районної ради                                   Т. Сакара

Read more

День прапора


 

Сьогодні Україна святкує одне з найкращих свят. 23 серпня – День Державного прапора.

На площі біля Петрівської районної ради зібралися на урочисте підняття прапору представники колективів підприємств, установ організацій району, політичних та громадських організацій, делегації сільських та селищних рад, депутати органів місцевого самоврядування.

Read more

Відбулося відкриття майстерні з надання соціальних послуг


23 серпня 2017 року у Петрівському територіальному центрі відбулося урочисте відкриття майстерні з надання соціальних послуг, де люди поважного віку та особи з інвалідністю будуть отримувати комплекс соціальних послуг.

На урочистості були присутні голова районної ради  Тамара Сакара, голова райдержадміністрації Сергій Завалій , перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники інших підприємств,установ, організацій та мешканці селища.

Read more

П'ятниця, 18 серпня 2017

Відбулася вісімнадцята сесія сьомого скликання


 

18 серпня 2017 року відбулася вісімнадцята сесія сьомого скликання на якій було розглянуто наступні питання:

1. Про  заслуховування інформації начальника Петрівського відділу Олександрійської місцевої  прокуратури  про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського 

порядку та результати діяльності на території Петрівського району за І півріччя 2017 року.

2. Про заслуховування інформації начальника Петрівського відділення поліції Долинського відділу поліції ГУНП  України в Кіровоградській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Петрівського району за І півріччя 2017 року.

Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)