28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

Вхід

Увійти  \/ 

Login to your account

липня 2018

П'ятниця, 27 липня 2018

Відбулася двадцять п'ята сесія сьомого скликання


  

27 липня 2018 року відбулася двадцять п'ята сесія сьомого скликання на якій було розглянуто наступні питання:

1.Про внесення змін і доповнень до бюджетної програми районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік.

2. Про внесення змін та доповнень до програми економічного і соціального розвитку Петрівського  району на 2018 рік.

3. Про надання дозволу на укладення договору оренди частини нежитлового приміщення з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Read more

Понеділок, 09 липня 2018

Випускний у Петрівськом територіальному центрі


 

04 липня 2018 року в Петрівському територіальному центрі відбувся п'ятий випуск слухачів Університету третього віку «На крилах чарівного вальсу».

На заході були присутні голова Петрівської районної ради Тамара Сакара, голова Петрівської районної державної адміністрації Сергій Завалій, перший заступник голови Тетяна Панета, голова Петрівської селищної ради Світлана Тилик, голова Петрівської районної організації ветеранів України Олег Гіюк.

Випускники отримали сертифікати про проходження курсу навчання.

Керівники району привітали їх та вручили подарунки.

Read more

День Національної поліції України


04 липня 2018 року голова Петрівської районної ради Тамара Сакара, голова Петрівської районної державної адміністрації Сергій Завалій та голова Петрівської селищної ради Світлана Тилик привітали працівників поліції із професійним святом та вручилили Почесні грамоти Петрівської районної ради, Почесні грамоти Петрівської районної державної адміністрації, відзнаки Петрівської селищної ради за професіоналізм та забезпечення порядку на території району.

Read more

Робоча поїздка по району


 

03 липня 2018 року керівники району здійснили огляд  об'єктів на яких проводяться роботи з реконструкції, капітальних і поточних ремонтів.

В селі Новий Стародуб - дитяча музична школа. Майже завершені роботи з капітального ремонту будівлі. На даний час територія пришкільної ділянки облаштована тротуарною плиткою, хореографічний клас обладнано дзеркалами та придбано меблі.

Read more

Вівторок, 03 липня 2018

На Петрівщині відбулися урочистості до свят


27 червня 2018 року в приміщенні районного Будинку культури відбулися урочисті заходи та концертна програма, присвячені Дню Конституції України, Дню державної служби та Дню молоді.

Голова Петрівської районної ради Тамара Сакара та голова Петрівської районної державної адміністрації Сергій Завалій привітали громадськість зі святами та нагородили відзнаками Петрівської районної ради і Петрівської районної державної адміністрації сумлінних працівників різних галузей Петрівщини.

Концертну програму підготували аматори та працівники районного Будинку культури та кращі артисти району.

Read more

Зустріч з ветеранами державної служби


 

26 червня 2018 року голова районної ради Тамара Сакара та голова районної державної адміністрації Сергій Завалій зустрілися з ветеранами державної служби з нагоди відзначення 100-річчя запровадження державної служби в Україні.

В ході зустрічі керівники району та держслужбовці спілкувалися, обговорювали  реформи в Україні та зміни в державній службі. Ветерани державної служби ділилися з керівництвом району своїм досвідом, давали мудрі поради.

Тамара Вікторівна та Сергій Володимирович наприкінці зустрічі побажали всім державним службовцям міцного здоров’я, миру та благополуччя.

Read more

Розіграно кубок голови Петрівської районної ради


24 червня 2018 року в селі Новий Стародуб відбувся турнір з міні-футболу на кубок голови Петрівської районної ради Тамари Сакари. Турнір відкрила Тамара Вікторівна, яка привітала учасників зі святом та побажала командам гарної гри та перемоги. Також Тамара Вікторівна мала право першого удару. На заході, була присутня перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Панета.

Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (119)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)