28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

2020

Понеділок, 07 грудня 2020

З Днем місцевого самоврядування в Україні


Шановні депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Петрівського району!

Прийміть щирі і сердечні вітання з Днем місцевого самоврядування - державним святом, що підкреслює велику значимість народовладдя і демократії. Дійсно, це свято людей, яких обирає суспільство: людей активної життєвої позиції, лідерів, здатних вести за собою і втілювати в життя волю співгромадян. Саме за такими людьми стоїть велика громада Петрівщини зі своїми надіями і сподіваннями.  День місцевого самоврядування стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. До цього Україна йшла не простим шляхом. Не випадково саме 7 грудня ми відзначаємо це свято, адже цього числа в 1990 році Верховна Рада прийняла Закон України «Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування». Зрештою, не так важливо, яку річницю відзначають органи місцевого самоврядування. Головне, що такий день є, бо це свято не лише депутатів і тих, хто працює в місцевій владі, а й усіх жителів громади. Адже вся діяльність працівників органів місцевого самоврядування спрямована на врахування інтересів жителів сіл та селищ, покращення їхнього добробуту та щасливе майбутнє. На честь свята особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас. Нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у мирному майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу. Міцного здоров’я вам, шановні колеги, нових звершень у нашій відповідальній роботі, успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні.

 

З повагою,

голова Петрівської районної ради                            ТАМАРА САКАРА

Read more

Субота, 05 грудня 2020

5 грудня - Міжнародний день волонтера


Шановні друзі!

5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди щиро вітаю всіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить цей світ добрішим. Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя. Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду, люди, які роблять свій внесок у захист України. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна. Дякую всім, хто присвячує свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди. Нехай ваші благі справи повертаються вам добром стократ!

З повагою,

голова Петрівської районної ради                                     ТАМАРА САКАРА

Read more

Субота, 28 листопада 2020

28 листопада – День пам’яті жертв голодоморівШановні земляки!

Багато трагедій пережив український народ, але страшнішого лиха, як Голодомор 1932 – 1933 років, історія не знає. Цього року Україна і світ вшановуватимуть 87-ті роковини Голодомору – однієї з найжахливіших сторінок історії людства. Голодомор… Скільки страждань у цьому слові. За своїм вражаючим масштабом Голодомор можна порівняти тільки з втратами нашого народу від Другої світової війни. Живучи сучасним життям, нам подекуди важко повною мірою осягнути глибину трагедії, яку пережили українці у минулому столітті. Зрозуміти весь масштаб дії зла і злочинів проти людяності: коли розстрілювали за п’ять колосків, виганяли на смерть запухлих від голоду дітей, забирали у селян останнє, доводили їх до відчаю, смерті, коли країну, яка здавна славиться своєю родючою землею і працьовитим народом, перетворили на суцільну братську могилу безвинних жертв штучного голоду... Все це сталося через втілення в життя настанов безбожної, антилюдської ідеології більшовизму і сталінізму. Страшна пам’ять про ті лихі часи живе у кожному з нас, на ментальному рівні. Недарма українцям досі соромно викидати хліб та будь-яку їжу. Бо в нашій історичній пам’яті є біль від голодної смерті рідних та близьких. Аби уявити масштаб трагедії, дослідники підрахували, що на те, щоб вшанувати хвилиною мовчання кожного із мільйонів загиблих у Голодоморі, знадобиться майже 5 000 діб, або понад 13 років... Згадаймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі! Вшануймо спільною молитвою пам’ять усіх жертв Голодомору – тих, хто загинув, хто терпів, хто постраждав. І нехай подібна біда на нашій землі ніколи не повториться знову! Миру нам, добробуту і процвітання у вільній незалежній Україні. Вічна пам‘ять і вічний спокій душам загиблих від Голодомору-геноциду 1932-33 років!

З повагою,

голова Петрівської районної ради                              ТАМАРА САКАРА

Read more

Середа, 25 листопада 2020

Відбулася сорок п'ята сесія сьомого скликання


25 листопада 2020 року відбулася сорок п'ята сесія сьомого скликання на якій було розглянуто наступні питання:

1. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21 грудня 2019 року № 724 «Про районний бюджет Петрівського району на 2020 рік».
2. Про вихід із засновників підприємств, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Петрівського району.
 

 

 

Read more

Субота, 21 листопада 2020

21 листопада - День Гідності та Свободи


 

Шановні земляки!

21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року.

В цей день всі ми вшановуємо патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Низько вклоняюсь героям Небесної сотні, їх подвиг є неоціненним для України. 

В цей день кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно!

Низький уклін тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу.

Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності.

Від щирого серця бажаю усім нам добра, злагоди і віри, порозуміння й згуртованості. Бажаю мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту вам та вашим родинам!

 

З повагою, 

голова Петрівської районної ради ТАМАРА САКАРА

Read more

Понеділок, 16 листопада 2020

16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв’язку


 

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

 

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!

Ми живемо у період прогресивного розвитку інформаційних технологій – і саме ви безпосередні учасники і творці інформаційного процесу – ви збираєте, опрацьовуєте, розповсюджуєте інформацію.

Дякуємо вам за об’єктивність, оперативність та ґрунтовність інформації, за сумлінну та наполегливу працю.

В день вашого професійного свята бажаю усім міцного здоров’я, добра й злагоди у ваших сім’ях, здійснення задумів та мрій, удачі, успіхів та благополуччя. Хай всі ваші сміливі плани будуть реалізовані. Радуйте глядачів і слухачів своїми знахідками та досягненнями, залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності.

Бажаю вам невпинного професійного росту, невичерпної енергії, побільше творчих ідей, цікавих тем, натхнення, здоров’я, гарного настрою і задоволення від роботи.

Миру та благополуччя вам і вашим сім'ям!

 

З повагою,

Голова Петрівської районної ради                              ТАМАРА САКАРА

Read more

Неділя, 15 листопада 2020

15 листопада - День працівників сільського господарства


 

Шановні працівники сільського господарства району!

 

Від усієї душі вітаю вас із професійним святом – Днем працівника сільського господарства! Це свято всенародне, адже від результатів праці всіх, хто присвятив себе цій нелегкій, але такій важливій галузі - механізаторів, тваринників, організаторів агропромислового виробництва - залежить здоров'я, добробут та достаток людей. В усі часи ця праця була в пошані, а людей, доля яких пов'язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками. Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій. Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі! Селянська праця завжди вважалась однією з найтяжчих, тож і люди, пов'язані з нею, відзначаються витривалістю, відповідальністю, терпінням, відданістю землі та умінням на ній працювати. Ми всі усвідомлюємо, що тільки завдяки розвитку сільського господарства можливо підтримувати і розвивати соціальну сферу села, вирішувати нагальні проблеми сьогодення. Спасибі за працю, за розуміння важливості своєї справи, за те, що шануєте землю і збираєте багаті врожаї, що залишаєтеся вірними селу. Буде самовіддано працювати село - буде розквітати Україна.

Тож дозвольте, шановні працівники сільського господарства ветерани сільськогосподарського виробництва, щиро і сердечно привітати вас з професійним святом і побажати всім вам міцного здоров'я, щастя, успіхів, затишку і спокою у кожній оселі, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні!

Хай в усіх буде хліб і до хліба на столі! 

 

З повагою, голова

Петрівської районної радиТАМАРА САКАРА

 

Read more

Понеділок, 09 листопада 2020

09 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва


 

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, реалізовують себе як особистість через творчість!

Щиро і сердечно вітаю зі святом!

Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості.

Без традиції нема культури, без культури нема нації. Українська культура розкриває нашу сутність та учить нас бути українцями.

Протягом століть саме завдяки культурі наш народ зберіг свою духовність та самобутність. 

Завдяки вам, – справжнім подвижникам своєї справи, культура Петрівщини, як галузь, розвивається, збагачується новими іменами, цікавими формами роботи.

Вагомий внесок у відродження національної культури вносять аматорські об’єднання, зберігають і передають від покоління до покоління історичну пам’ять народу працівники клубів, музеїв, бібліотек.

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаю здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.

Зичу вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.

 

З повагою,

голова Петрівської районної ради ТАМАРА САКАРА

 

Read more

09 листопада – День української писемності та мови


 

Шановні друзі!

Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Але я впевнена, що без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури. «Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра. З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Отож, бажаю всім співвітчизникам утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.

 

З повагою,

голова Петрівської районної ради ТАМАРА САКАРА

 

 

Read more

П'ятниця, 06 листопада 2020

Про результати виборів у Петрівському районі 25 жовтня 2020 року


 

Участь у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року взяло 6265 чоловік, що становить 37,3% від загальної кількості виборців. Визнано недійсними 497 бюлетенів.

Більшістю голосів головою Петрівської селищної ради обрано Тилик Світлану Олександрівну, 06.03.1963 р.н., позапартійну.

Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)