28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

квітня 2020

Середа, 29 квітня 2020

Соціальні працівники Петрівського району працюють у посиленому режимі


 

В умовах карантину надання соціальних послуг громадянам, які повинні бути на самоізоляції, набуває ще більш важливого значення, оскільки ця категорія громадян найбільш вразлива.

Тому робота працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Петрівського району наразі життєво необхідна.

В цей період працівники територіального центру активізували свою роботу та щоденно проводять моніторинг стану здоров’я підопічних, проводять інструктажі щодо основних симптомів коронавірусної інфекції та засобів профілактики.

Read more

Понеділок, 27 квітня 2020

Шановні керівники сільськогосподарських підприємств району!


 

Повним ходом йдуть весняно-польові роботи, протягом якого аграрії використовують пестициди та агрохімікати.

Однак порушення правил застосування пестицидів часто спричиняє масові отруєння бджолиних родин. Основною причиною загибелі бджіл є використання засобів захисту рослин у період цвітіння рослин без своєчасного попередження про це бджолярів.

Read more

Оперативна інформація на 10.00 27 квітня 2020 року


 

 

В Петрівському районі за минулий тиждень, за даними Центру первинної медико-санітарної допомоги, звертались за медичною допомогою до ФАПів, лікарських амбулаторій та до сімейних лікарів, хворіли на ГРВІ 23 чоловік і 1 людина з пневмонією.

Наразі в Петрівській ЦРЛ госпіталізовано і лікується 2 людей з пневмонією.

Всього в Петрівський район за весь час прибуло із-за кордону 81 чоловік, з них 73 вже вийшли із самоізоляції, під спостереженням перебуває 8 чоловік.

Read more

Тамара Сакара взяла участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку землякам - ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС


 

Напередодні сумних роковин - 34-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, 24 квітня 2020 року, у сквері ветеранів керівники району, Петрівської селищної ОТГ, актив районної громадської організації «Союз Чорнобиль» вшанували пам’ять полеглих від атомної катастрофи.

Голова районної ради Тамара Сакара зі словами вдячності звернулася до учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Вона зазначила, що без мужності і відваги простих людей, які виконуючи свій громадянський і військовий обов’язок, зупинили невидимого ворога, катастрофа могла бути набагато масштабнішою.

Read more

П'ятниця, 24 квітня 2020

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!


 

 

Чорнобиль зламав життя мільйонів людей, назавжди розділив їх долі на дві половини: мирне життя до катастрофи і горе, яке не піддається будь-якому виміру, після 26 квітня 1986 року.

Відтоді кожен з нас живе з великою тривогою за майбутнє прийдешніх поколінь, яких торкнулося Чорнобильське лихо, і усвідомлює всю незахищеність людства перед катастрофами світового масштабу.

Розміри Чорнобильської катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби на поєдинок з розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили тисячі людей.

Read more

Дистанційне навчання у закладах освіти Петрівського району


 

Щоб уникнути поширення коронавірусної інфекції, в Україні із 13 березня 2020 року призупинено діяльність закладів освіти і педагоги організували дистанційне навчання.

Адже закрита на карантин школа не свідчить про відсутність уроків і необхідних для повноцінного освітнього процесу заходів.

З перших днів карантину вчителі пояснили дітям, що насправді карантин – це не продовження канікул. Домовилися як вони, разом з учнями, планують працювати під час карантину.

Read more

Відбулось пленарне засідання сорок першої сесії Петрівської районної ради сьомого скликання


 

Сьогодні, 24 квітня 2020 року, відбулася сорок перша сесія Петрівської районної ради сьомого скликання, яка пройшла в режимі відео конференції (дистанційного засідання).

Пленарне засідання вела голова районної ради Тамара Сакара.

Частина депутатів була присутня в залі, частина брала участь, перебуваючи на відео та аудіо зв’язку.

В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Валерій Больбот та його заступник Олександр Панфьоров.

Read more

Середа, 22 квітня 2020

Як під час карантину працюють заклади медицини Петрівського району


 

На період карантину в Петрівській центральній районній лікарні призупинили планову госпіталізацію хворих та профогляди.

Поліклінічне відділення працює в режимі екстреної медичної допомоги.

На лікування у відділення стаціонару пацієнти потрапляють тільки тоді, якщо потрібна невідкладна допомога.

Коли людина звертається до поліклініки, її зустрічають медичні працівники, запитують про мету візиту і вимірюють температуру тіла.

Read more

Оголошення


 

24 квітня 2020 року о десятій годині в сесійному залі Петрівської районної ради за адресою: смт Петрове, вул. Святкова, 20, відбудеться сорок перша сесія Петрівської районної ради сьомого скликання. Відповідно до розпорядження голови районної ради від 21.04.2020 року № 15-р "Про тимчасовий порядок скликання та проведення дистанційного засідання сесії Петрівської районної ради", сісія буде транслюватись в режимі онлайн на офіційній сторінці Петрівської районної ради у facebook за посиланням: Онлайн-трансляція

Read more

Вівторок, 21 квітня 2020

Оперативна інформація на 10.00 21 квітня 2020 року


 

В Петрівському районі за минулий тиждень, за даними Центру первинної медико-санітарної допомоги, хворіли на ГРВІ, звертались за медичною допомогою до ФАПів, лікарських амбулаторій та до сімейних лікарів 21 особа. В Петрівській центральній районній лікарні лікується двоє людей з пневмонією. Еспрес-тести на COVID-19 обох пацієнтів - негативні. Всього в районі проживає 73 особи, прибулі із-за кордону. Частина з них уже вийшли із самоізоляції, адже пройшли відповідні терміни. Зроблено 16 тестів - всі з негативними результатами. Загальна епідеміологічна ситуація відповідає порі року, кількість захворювань не перевищує минулорічні показники.

Виконуємо й надалі правила карантину!

Будьте здорові!

Бережіть себе!

Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)