28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

червня 2020

Вівторок, 30 червня 2020

Сорок друга сесія районної ради завершила свою роботу


 

Сьогодні, 30 червня 2020 року продовжила свою роботу сорок друга сесія районної ради.

Депутати, які 26 червня 2020 року на пленарному засідання розглянули майже всі питання порядку денного, дали рекомендації доопрацювати проект рішення «Про реорганізацію комунального закладу «Богданівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Петрівської районної ради Кіровоградської області в порядку перетворення» із дотриманням вимог Закону України «Про повну загальну середню освіту», а саме провести громадське обговорення даного питання.

Read more

Нагородження районними відзнаками


 

День Конституції – одне з найголовніших державних свят України. Адже Конституція є Основним законом країни, який гарантує кожному громадянину права і свободи, а також визначає політичний устрій держави.

Поряд з цим святом вітаємо нашу молодь з їхнім днем, не тільки тому, що дві дати стоять поруч, а тому, що за духом своїм свята дуже близькі між собою. Адже саме молодь ініціює зміни в суспільстві, задає тон, надихає своїми ідеями, впевнено крокує до вершин.

Read more

П'ятниця, 26 червня 2020

28 червня - День Конституції України


 Нет описания фото.

Шановні жителі Петрівського району!

Вітаю вас із святом — Днем Конституції України!

Цей день є одним з найважливіших для кожного громадянина, це свято патріотизму та відданості, світлої надії та нашої віри в щасливе майбутнє рідної України.

Двадцять чотири роки Україна живе за Конституцією, яка утвердила шлях незалежного розвитку нашої держави.

Основний Закон визнає абсолютну цінність людини, її життя, здоров’я, честь і гідність, демократичні й правові принципи, які об’єднують суспільство, піднімають його на вищий рівень розвитку, забезпечують стабільність і процвітання громадян України.

В день свята щиро бажаю всім міцного здоров’я, щастя, натхненної праці та успіхів для зміцнення нашої держави!

З повагою,
голова Петрівської районної ради                                ТАМАРА САКАРА

Read more

28 червня - День молоді


На изображении может находиться: 4 человека, текст и на улице 

Шановні петрівчани!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість.

Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя.

Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.

Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Тому з нагоди свята бажаю усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло.

Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

З повагою,
голова Петрівської районної ради                                ТАМАРА САКАРА

 

 

Read more

Пленарне засідання проводила сорок друга сесія Петрівської районної ради сьомого скликання


 

Сьогодні, 26 червня 2020 року, пленарне засідання проводила сорок друга сесія Петрівської районної ради сьомого скликання. Робота проходила в режимі відео конференції (дистанційного засідання), транслювалася в прямому ефірі.

Частина депутатів була присутня в залі, частина брала участь, перебуваючи на відео та аудіо зв’язку.

Перед початком сесії проведено спільне засідання постійних комісій районної ради.

Read more

Четвер, 25 червня 2020

Оголошення


 

26 червня 2020 року о десятій годині в сесійному залі Петрівської районної ради за адресою: смт Петрове, вул. Святкова, 20, відбудеться сорок друга сесія Петрівської районної ради сьомого скликання. Відповідно до розпорядження голови районної ради від 24.06.2020 року № 24-р "Про проведення дистанційного засідання сорок другої сесії районної ради сьомого скликання", сесія буде транслюватись в режимі онлайн на офіційній сторінці Петрівської районної ради у facebook за посиланням:

 

Онлайн-трансляція

Read more

Середа, 24 червня 2020

Підготовка до пленарного засідання районної ради


Цього тижня проводять свої засідання постійні комісії районної ради, які розглядають питання, винесені на сорок другу сесію, яка відбудеться в п’ятницю, 26 червня 2020 року.

23 червня 2020 року постійна комісія районної ради з питань економіки, бюджету, фінансів та підприємницької діяльності на своєму засіданні розглянула ряд питань:

Read more

Вівторок, 23 червня 2020

23 червня - День державної служби України


 

Шановні державні службовці!

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем державної служби!

На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на повагу, адже беруть на свої плечі відповідальність за добробут і майбутнє людей.

Нехай ваша щоденна праця викликає довіру й подяку громадян, хай ваші рідні й близькі люди пишаються тим, що ви працюєте на користь держави.

Бажаю вам здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння людям.

Нехай ваші дії будуть мудрими, а добро і безкорислива допомога повертаються стократ.

Сердечно бажаю всім вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та задоволення від вашої почесної праці.

З повагою,
голова Петрівської районної ради                                ТАМАРА САКАРА

 

 

Read more

Понеділок, 22 червня 2020

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні


 

Шановні співвітчизники!

Трагедія Другої світової війни, розв’язаної гітлерівською Німеччиною, опалила українців ще у вересні 1939-го, але з 22 червня 1941 року Україні судилося надовго стати великим полем бою.

У цей скорботний день 79 років тому на нашу землю прийшла війна , що не оминула жодної родини,
спричинила незліченні жертви, руїни та спустошення.

Піднявшись проти ворога, наші земляки мужньо боролися на фронтах та у підпіллі. Тільки у лавах Червоної Армії воювали близько 9 мільйонів вихідців з України, майже половина з них віддала своє життя за Вітчизну та свободу народів Європи.

Подвиг ветеранів надихає українських військових та добровольців, які сьогодні, наражаючись на постійну небезпеку, боронять суверенітет України від військової агресії на Сході.

Переконана, що спільними зусиллями ми неодмінно відновимо цілісність держави, встановимо мир на нашій землі. Це священний обов’язок кожного перед жертвами Другої світової війни та героями, які полягли за волю і європейський вибір Українського народу.

Вічна слава і шана усім, хто зі зброєю в руках здолав нацизм!

З повагою,
голова Петрівської районної ради                                ТАМАРА САКАРА

 

Read more

П'ятниця, 19 червня 2020

21 червня - День медичного працівника


Нет описания фото.

Щорічно у третю неділю червня в Україні відзначається День медичного працівника.

Споконвіку більше за всі багатства світу цінувалося здоров’я людини.

Цього року пандемія показала, що професія лікаря - найнеобхідніша і найшановніша. Адже саме медичні працівники стали в лінію першої оборони в боротьбі з новим вірусом.

Шановні лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Прийміть сердечну подяку за вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)