28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

серпня 2020

Субота, 29 серпня 2020

29 серпня 2020 року - День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни


 
Шановні петрівчани!
29 серпня український народ вшановує пам’ять тисяч співвітчизників, життя яких обірвала російсько-українська війна. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про воїнів-захисників України, які загинули в цій жахливій війні за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. У цей день ми згадуємо тих, хто загинув на полі брані, кого замучили в полоні, хто помер від ран. Ми вшановуємо військових, добровольців, полонених, волонтерів, усіх тих, хто день за днем наближав нашу Перемогу. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для нас, живих. Пригадаймо зараз імена наших земляків, їхній подвиг.
Read more

Відбулася друга частина педагогічної конференції


 
Традиції щорічної зустрічі колег-педагогів, зігрітої теплом останніх літніх днів і любов’ю до професії, вже майже три десятки років. 2020 рік багато чого змінив у всьому світі, змінився й формат навчання, проведення семінарів, колегій та нарад. Перша частина традиційної серпневої конференції відбулася напередодні, в он-лайн режимі. Та життя он-лайн ніколи не замінить живого спілкування. Віртуальність не замінить радості від зустрічі, щирих усмішок, дружніх обіймів, пронизливих поглядів.
Read more

Вівторок, 25 серпня 2020

Заклади освіти району готові до початку нового навчального року


 
20-21 серпня 2020 року відбувся традиційний комісійний об’їзд закладів загальної середньої освіти району щодо готовності їх до нового навчального року. В об’їзді взяли участь голова районної ради Тамара Сакара, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Панфьоров, директор комунальної установи «Петрівський районний центр із обслуговування закладів освіти» Григорій Москалець, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмила Горбанець. Комісійний об’їзд засвідчив, що адміністрації, педагогічні колективи за сприяння органів місцевого самоврядування, батьків, сектору освіти райдержадміністрації створили всі умови для комфортного та безпечного навчання учнів у 2020/2021 навчальному році.
Read more

Неділя, 23 серпня 2020

24 серпня – День незалежності України


 
Шановні земляки!
Щиро вітаю вас із найбільшим національним святом українського народу – Днем незалежності України!
З нагоди свята прийміть сердечні вітання і побажання бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі. Для багатьох українців День незалежності — довгоочікуване свято, яке кожен свідомий громадянин чекає з нетерпінням, адже цього дня згадуються щемливі моменти нелегкої української історії, відчувається гордість за українське походження.
24 серпня – це не просто День народження держави, це світле свято здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які з любов’ю творили й плекали українську націю, рідну мову, самостійну державу, мужньо боролися за її майбутнє. Переконана, що для кожного з нас Батьківщина починається зі свого рідного дому. Для нас цим домом є наш чудовий край. Нам усім хочеться, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві – порозуміння і згуртованість, на рідній землі – мир та любов! Від щирого серця зичу вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах. Хай єднає нас свята батьківська земля, прадавні благородні звичаї і традиції. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. З святом Вас, дорогі петрівчани, з Днем Незалежності!
 
З повагою,
Голова Петрівської районної ради ТАМАРА САКАРА

 

Read more

Петрівщина відзначила День Державного Прапора та 29-ту річницю незалежності України 23 і 24 серпня вся країна відзначає найбільші національні свята – День Державного Прапора України і День незалежності України.


 
З цієї нагоди сьогодні біля приміщення Петрівської районної ради відбулися урочистості: офіційна церемонія підняття Державного Прапора України, нагородження районними відзнаками, покладання квітів. Зі святом присутніх привітали голова районної ради Тамара Сакара і заступник голови районної державної адміністрації Олександр Панфьоров. - Наш державний прапор є не лише оберегом та національною святинею, а – увічненим, багатьма поколіннями нашого народу, символом ідентичності, гідності і непереможності.
 
Read more

Шановні петрівчани!


 
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора України! Прапор є одним з найважливіших символів, який об'єднує всіх громадян України. Він є втіленням єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під його знаменом ми йшли до проголошення самостійної України, до перемоги. Це прапор миролюбства. Він нагадує наше літо з його чистим, безхмарним небом, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану; це золотий вогонь свічок на вінках, що пливуть синіми водами рік на свято Івана Купала; це фрески Софійського та Михайлівського соборів у Києві та золото пасок на родинному столі.
Read more

Вівторок, 11 серпня 2020

Новини спорту


 

Закінчився чемпіонат України зі стрільби кульової , який проходив з 01 по 06 серпня 2020 року у місті Львів.

Честь команди Кіровоградської області захищали учні Петрівської ДЮСШ "Олімп":

Росола Юлія, Больбот Антон, Ісаченко Юлія, Кунова Єлизавета ( тренер Андрусенко М.Ю.) та колишній спортсмен ДЮСШ Копійка Роман, який зараз тренується в Кіровоградському ДЮСШ №3 під керівництвом Ібрагімова Ілгама Маісовича, старшого тренера області зі стрільби кульової.

Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)