28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

грудня 2020

Понеділок, 07 грудня 2020

З Днем місцевого самоврядування в Україні


Шановні депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Петрівського району!

Прийміть щирі і сердечні вітання з Днем місцевого самоврядування - державним святом, що підкреслює велику значимість народовладдя і демократії. Дійсно, це свято людей, яких обирає суспільство: людей активної життєвої позиції, лідерів, здатних вести за собою і втілювати в життя волю співгромадян. Саме за такими людьми стоїть велика громада Петрівщини зі своїми надіями і сподіваннями.  День місцевого самоврядування стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. До цього Україна йшла не простим шляхом. Не випадково саме 7 грудня ми відзначаємо це свято, адже цього числа в 1990 році Верховна Рада прийняла Закон України «Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування». Зрештою, не так важливо, яку річницю відзначають органи місцевого самоврядування. Головне, що такий день є, бо це свято не лише депутатів і тих, хто працює в місцевій владі, а й усіх жителів громади. Адже вся діяльність працівників органів місцевого самоврядування спрямована на врахування інтересів жителів сіл та селищ, покращення їхнього добробуту та щасливе майбутнє. На честь свята особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас. Нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у мирному майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу. Міцного здоров’я вам, шановні колеги, нових звершень у нашій відповідальній роботі, успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні.

 

З повагою,

голова Петрівської районної ради                            ТАМАРА САКАРА

Read more

Субота, 05 грудня 2020

5 грудня - Міжнародний день волонтера


Шановні друзі!

5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди щиро вітаю всіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить цей світ добрішим. Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя. Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду, люди, які роблять свій внесок у захист України. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна. Дякую всім, хто присвячує свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди. Нехай ваші благі справи повертаються вам добром стократ!

З повагою,

голова Петрівської районної ради                                     ТАМАРА САКАРА

Read more

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)