28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

Статті


images/resized/images/nfg0064_200_150.jpg
2 грудня 2013 року відбулася сесія Петрівської районної ради, що стала реакцією на останні події на Майдані Незалежності у Києві.
Депутати районної ради розглянули питання про звернення до Президента України, центральних органів влади, політичних сил та громадськості
В обговоренні взяли участь депутати районної ради Тамара Сакара, Олександр Мишоловка, Олександр Поворознюк, Лідія Затинацька.
За рішення про звернення до Президента України органів влади, політичних сил та громадськості одноголосно проголосували депутати районної ради.

  ЗВЕРНЕННЯ
Депутатів Петрівської районної ради до Президента України, центральних органів влади, політичних сил та громадськості щодо необхідності забезпечення стабільної  суспільно-політичної ситуації в країні.     На даний час в країні склалася ситуація, коли певні політичні сили намагаються дестабілізувати політичну й економічну стабільність життя її мешканців.
    Події сьогодення викликають у кожного свідомого громадянина не лише острах, а й  занепокоєння за життя громадян, її жителів, життя власних сімей. Ми не можемо бути сторонніми спостерігачами і категорично засуджуємо будь-які насильницькі дії усіма сторонами конфлікту. Ми не можемо просто констатувати нагнітання ситуації та існування протистояння в державі. Результатом його подальшого поглиблення стане неминучий розкол суспільства і країни.
    Україна, як незалежна, повноцінна держава, вибудовує конкурентоспроможну економіку з тим, щоб бути рівною серед рівних і на паритетних умовах стверджувати свій історичний вибір – вибір цивілізованого суспільства.
    Усвідомлюючи, наскільки непросто Президенту України було відстоювати інтереси суверенної України на Вільнюському саміті – ми, депутати Петрівської районної ради, Кіровоградської області, підтримуємо його виважене рішення, спрямоване на захист інтересів кожного громадянина окремо і держави в цілому та звертаємося із закликом не допустити намагання деструктивних сил дестабілізувати ситуацію в країні та забезпечити стабільність і об’єднання нашої держави.
    Прагнучи зберегти мир і спокій в українському суспільстві звертаємося:
    до центральних органів влади вжити усіх  передбачених чинним законодавством України заходів, спрямованих на забезпечення стабілізації ситуації в країні, з метою визначення зовнішнього політичного курсу України провести всенародний референдум;
    до правоохоронних органів – забезпечити належну охорону громадського правопорядку та недопущення конфліктів та протистояння у суспільстві, провести роботу по виявленню та нейтралізації провокаторів масових безпорядків;
    до представників усіх політичних сил та громадськості – не допустити проявів радикалізму та утриматися від провокацій.
    Кіровоградщина – завжди була, є та має залишатись надійним регіоном без конфронтації та провокацій, регіоном виваженості й відповідальності!

Переконані, що консолідація всіх конструктивних сил – запорука динамічного, цивілізованого розвитку суспільства!


Схвалено на тридцять третій сесії
Петрівської районної ради, Кіровоградської області
шостого скликання 02.12.2013 року.

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)