28300, Кіровоградська обл., Петрівський р-н., смт Петрове, вул. Жовтнева (Святкова) 20, тел. (05237) 9-76-71. E-mail: orgotdel@rajrada.com

Статті


 
images/resized/images/DSCN8180_200_150.JPG
 
images/resized/images/DSCN8205_200_150.JPG
 
images/resized/images/DSCN8217_200_150.JPG
 
images/resized/images/DSCN8245_200_150.JPG
 
images/resized/images/DSCN8250_200_150.JPG
 
images/resized/images/DSCN8383_200_150.JPG
 

12 червня 2015 року відбулася довгоочікувана подія в житті нашого селища, на котру з нетерпінням чекали і дорослі, і малеча нашого Петрове. Відкриття соціальних об’єктів відбулося за участю народного депутата України Анатолія Кузьменка, заступника голови ОДА Сергія Коваленка, в.о.генерального директора ПАТ ЦГЗК Олексія Федотова, голови РДА Сергія Завалія, голови районної ради Світлани Тилик, представників трудових колективів, жителів райцентру та інших населених пунктів району.

Нарешті мрія петрівчан здійснилася: оновлений парк відпочинку, літній концертний майданчик, амфітеатр навколо нього, освітлення, широкі алеї, оснащені спортивний та дитячий майданчик, розплановані квітники, впорядкована набережна. Створена краса – від сьогодні буде милувати наше око, зігрівати наші серця та дарувати приємні хвилини відпочинку.

Відновити парк і набережну вдалося завдяки участі району в соціальній програмі ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ» «Місто – нашими руками», співпраці влади, соціально відповідального бізнесу і громади.

Народний депутат України Анатолій Кузьменко, вітаючи громаду з довгоочікуваною подією, висловив захоплення, що за досить короткий час голові районної ради Світлані Тилик, яка на себе взяла основну відповідальність за реалізацію проектів, вдалося згуртувати керівників сільгосппідприємств, організацій та установ району і ці проекти стали реальністю.

На церемонії відкриття відновлених об"єктів заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко вручив грамоти Кіровоградської обласної державної адміністрації голові районної ради Світлані Тилик, в.о. генерального директора ПАТ ЦГЗК Олексію Федотову, начальнику відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту РДА Світлані Заєць. У своєму виступі Сергій Петрович розповів про важливі кроки місцевої влади у соціальній сфері: "Мені приємно повідомити, що Петрівська райдержадміністрація продовжує залучати кошти для того, аби громаді було краще жити: 5 проектів від району реалізуватимуться за рахунок коштів фонду регіонального розвитку. Є можливості для використання коштів на інфраструктуру, на дороги відповідно до закону про добровільне об'єднання громад".

Голова РДА Сергій Завалій, виступаючи перед учасниками заходу, подякував всім за співпрацю та наголосив, що влада буде дбати про те, щоб такі красиві та комфортні місця були в кожному населеному пункті району.

Виконуючий обов'язки генерального директора ПАТ ЦГЗК Олексій Федотов теж привітав громаду зі святом та запевнив про подальшу підтримку і співпрацю. Він вручив голові районної ради Світлані Тилик пам'ятний знак ТОВ "МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ" "Місто - нашими руками".

Захід продовжився нагородженням активних учасників відбудови зон відпочинку. Голова РДА Сергій Завалій та заступник голови ОДА Сергій Коваленко вручили багатьом керівникам підприємств, установ та організацій та їхнім колективам, сільгосптоваровиробникам, підприємцям Подяки за небайдуже ставлення до проблем району та підтримку – свідчення тісної співпраці та партнерських відносин.

За самовіддану працю на суботниках окремим працівникам були вручені пам"ятні сувеніри "Золота лопата". Представники всіх трудових колективів, громадські організації, що брали участь у суботниках, отримали сувенірну продукцію - брелоки та магніти. Дітям, що були присутні на заході, були подаровані повітряні кульки з надписами "Я люблю Петрівщину".

Продовжилося свято концертною програмою за участю місцевих аматорів.

Погода

Погода Петрове

Офіційні вебсторінки

Календар новин

  • 2020 (121)
  • 2019 (48)
  • 2018 (50)
  • 2017 (81)
  • 2016 (83)
  • 2015 (48)
  • 2014 (54)
  • 2013 (58)
  • 2012 (37)
  • 2011 (21)